Wtorek, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 2503
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Aga Zaryan "Summer Breeze"

Sobota, 5 czerwca 2021
godz. 18:00
Ornamental Farm Bukowiec
Bukowiec
100

Koncert Agi Zaryan ”Summer Breeze” to ciepłe latynoskie brzmienia, przeplatające się z lekkim swingiem, okraszone piosenkami autorskimi oraz nowymi utworami jeszcze nigdy nie wykonanymi publicznie przez wokalistkę. Artystce na scenie towarzyszyć będzie zespół European Jazz Trio. Jazz jest dobry przez cały rok. Nie ma daty ważności. To jego letnia, świeża jak bryza odsłona. Artyści wystąpia w składzie:
Aga Zaryan - głos
Michał Tokaj - fortepian
Sławomir Kurkiewicz - kontrabas
Łukasz Żyta - perkusja


Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.
Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym,
od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce (ankieta Jazz Top - magazynu Jazz Forum). Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie.
Aga Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą
Gwiazda Dobroczynności 2017.
Koncerty Agi Zaryan to prawdziwa uczta dla ucha i ducha - nie tylko dla fanów jazzu.
Godzina koncertu zostanie potwierdzona. W przypadku wystąpienia ograniczeń w liczbie uczestników Aga Zaryan wystąpi tego dnia dwukrotnie. ZAPRASZAMY!
BILETY w cenie 100 PLN do nabycia w biurze Fundacji Doliny Pałaców i Ogrodów w Bukowcu codziennie od 9.00 do 17.00

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group