Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7634
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Imprezowy Karpacz

Czwartek, 7 sierpnia 2008, 17:05
Aktualizacja: 17:11
Autor: Ania
Karpacz: Imprezowy Karpacz
Fot. Ania
Najbliższy weekend w Karpaczu zapowiada się niezwykle interesująco. Prawie każdy znajdzie coś dla siebie, będą imprezy sportowe, również koncerty muzyczne.

Miłośnicy sportu w sobotę już od godziny 10. będą mieli okazję zmierzyć się w Letnim Biegu do Kotła Łomniczki. Chętni muszą zgłosić się ósmego sierpnia między godziną piętnastą i siedemnastą do Urzędu miasta lub w dniu zawodów pół godziny przed startem. Bieg jest organizowany w ramach programu Polska biega, zachęcającego ludzi do uprawiania tej dyscypliny sportu. Po trzech kilometrach biegu, sportowcy odetchną świeżym powietrzem w pięknej i malowniczej okolicy, na metcie znajdującej się przy schronisku nad Łomniczką.

W sobotę o godzinie 16. startuje Przebojowe Lato 2008 - Bijemy rekordy z siłą muzyki, organizowane przez Tygodnik Naj, Radio ZET i Telewizję Polsat. Organizatorzy zaplanowali szereg konkursów i koncertów. Wystąpi między innymi Goya, Papa Dance i Kombii. Swoje pięć minut będą miały mieszkanki Karpacza i okolic, które zgłoszą się do konkursu Miss Pięknej Skóry. Kandydatka, która okaże się najpiękniejszą, wystąpi w wyborach podczas finałowej imprezy w Piotrkowie Trybunalskim, będzie miała również szanse znalezienia się na okładce Tygodnika Naj.

Coś dla siebie znajdą również bywalcy Western City, ponieważ w sobotę i niedzielę odbędą się III Akademickie Mistrzostwa Polski Western i Rodo. Na uczestników czeka szereg atrakcji i konkurencji. Jeśli jednak są osoby, dla którym żadna z tych imprez nie odpowiada, mogą pójść na sobotni koncert Ireny Sallman, która zaśpiewa w Świątynia Wang o godzinie dwudziestej, albo wziąć udział w pielgrzymce z okazji obchodów św. Wawrzyńca, rozpoczynającej się o godzinie dziesiątej w dolnej stacji wyciągu na Małą Kopę lub o tej samej porze przejść się dookoła Karpacza, który za darmo przedstawi całą okolicę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group