Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 3983
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Imprezowali do rana. Po jubileuszu „Belfastu”

Poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 8:51
Aktualizacja: 8:53
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Imprezowali do rana. Po jubileuszu „Belfastu”
Fot. Petr
W minioną sobotę w najstarszym pubie w Jeleniej Górze – kultowym „Belfaście” odbył się jubileusz dziesięciolecia istnienia lokalu. Zgodnie z zapowiedzią właścicieli pubu, jego stali klienci przez całą noc imprezowali za darmo, jedząc i pijąc przy akompaniamencie muzyki na żywo.

Sobotnie urodziny „Belfastu” rozpoczęły się o godzinie 19.00. Na wszystkich zaproszonych gości czekały darmowe trunki, przekąski, sałatki, a także pizza z mieszczącej się naprzeciwko lokalu „Piwiarni Wareckiej”. Wspólnemu imprezowaniu w gronie „przyjaciół” najstarszego z pubów w mieście najpierw towarzyszyła muzyka na żywo w wykonaniu kapeli „Tomski Band”, a później karaoke.

– Lubię „Belfast”, bo ten pub ma swój klimat. Jest znany w Jeleniej Górze, ale mimo wszystko taki trochę kameralny, przytulny. Przychodzę tu również ze względu na muzykę: rock, metal, blues itp., którą puszczają właściciele i barmani. A co do samej imprezy jubileuszowej, było naprawdę super. Pojadłam, popiłam za free i jeszcze się wyśpiewałam – podsumowuje Anna Ekiert, jedna z uczestniczek.

– Dziękujemy wszystkim za przybycie i życzenia kolejnych 10 lat istnienia „Belfastu”. Impreza wypaliła, ludzie bawili się dobrze i o to nam właśnie chodziło. Chcieliśmy zarówno świętować z okazji urodzin pubu, jak i wyrazić naszą wdzięczność tym, którzy są tutaj z nami od samego początku. No i wyraziliśmy – mówią Jacek Wyrzykowski i Mariusz Krynicki, właściciele lokalu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (47) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group