Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 15113
Zalogowanych: 99
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Impet do przodu

Wtorek, 8 maja 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 8 maja 2007, 20:49
Autor: KED
W Szczawnie Zdroju odbyły się drugie zawody kolarskie z cyklu Skandia MTB Maraton

Impreza tradycyjnie towarzyszy zmaganiom w elitarnym cyklu Grand Prix Skoda MTB. Startują w niej amatorzy oraz młodzi adepci kolarstwa górskiego. Część trasy ich wyścigu biegła po trasie na której ścigali się zawodowcy w Skoda MTB.

W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentował się zawodnik klubu KK Impet Jelenia Góra Adam Drahan, który zwyciężył w rywalizacji na dystansie mini, w pokonanym polu pozostawiając 118 konkurentów. Tuż za jego plecami zwycięzcy uplasował się jego klubowy kolega Maciej Pałac, zaś kolejny z jeleniogórzan Maciej Kaczmarek był dziesiąty. Na dłuższym dystansie Medio trzynaste miejsce w gronie 134 startujących zajął Eneasz Popiół.

W rozegranym dzień wcześniej wyścigu z cyklu Skoda MTB w klasyfikacji orlików (do 23 lat) reprezentanci Impetu zajęli następujące lokaty: A. Drahan szóste, a Jakub Danielski dwudzieste. W klasyfikacji generalnej po dwóch zawodach A. Drahan jest na bardzo wysokim czwartym miejscu, a J. Danielski jest czternasty.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
793
Tak
41%
Nie
53%
Jest mi to obojętne
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
100 szokujących faktów o Ziemiach Odzyskanych
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Koń wrócił na wieżę w Kowarach
 
Inwestycje
Świetlna przemiana Placu Ratuszowego
 
Inwestycje
Znikną dziury na Drodze Sudeckiej
 
Kultura
Zdrojowy Teatr Animacji otwiera sezon "Brzydkim Kaczątkiem"
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group