Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 3562
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ilustratorzy i twórcy cudaczków w MDK

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 14 czerwca 2018, 8:27
Aktualizacja: Sobota, 16 czerwca 2018, 11:40
Autor: MDK
Fot. MDK
W jeleniogórskim Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się podsumowanie kolejnych konkursów plastycznych. Na uroczystość przybyli najmłodsi artyści z miasta i okolic, laureaci Powiatowego Konkursu Plastycznego „Cudaczek–Dziwaczek dla przedszkolaków, wśród których były dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Szklarskiej Porębie, z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Jeleniej Górze i uczestnicy zajęć plastycznych MDK.

W gronie zaproszonych na uroczystość gości oprócz rodziców i dziadków byli również laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury z okazji „Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci”, przypadającego na dzień 2 kwietnia, pt. „Ilustracja do książki Agnieszki Tyszki”.

Konkurs pod patronatem Agnieszki Tyszki był wyjątkowy , ponieważ miał uczestników zachęcić do zapoznanie się z jej literaturą skierowaną do młodych czytelników i zilustrowania wybranego fragmentu. Najlepsi w nagrodę dostali od autorki książki z dedykacją i gratulacjami. Wśród nagrodzonych jeleniogórzan było czterech uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 11 i uczestniczka zajęć MDK.

Nagrodzone prace można podziwiać na stronie MDK w zakładce KONKURSY PLASTYCZNE:
http://www.mdkjelonek.pl/

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Ala 14-06-2018 17:56
MojA córka tez brała udzial w zajeciach plastycznych i wygrywała nagrody 15 lat temu.....żal ze władze miasta chcą zamknąć obiekt który ma DUSZĘ....a wystarczyło go przez te lata powoli modernizowac i nie dopuścić do tak oplakanego stanu!!!!!!
~@ 14-06-2018 21:29
Zbliżają się wybory!!!! Wszyscy zainteresowani dalszym funkcjonowaniem Mdk powinni zainteresować się jakie rozsądne plany, odnośnie lokalizacji mają potencjalni chętni na stołki w ratuszu.
~ 15-06-2018 23:10
Władze robią spotkanie w SP6 biorą biedne dyrektorki aby się chwaliły super współpracą, ale na spotkaniu żadnych rodziców nie było widać, czyli władza dla władzy, sztuka dla sztuki, a rodzice 300 dzieci z MDK nikt nie pyta o zdanie, a wybory tuż tuż. 300 niezadowolonych dzieci razy rodzice i znajomi to daje 1000 głosów negatywnego elektoratu, czy Łużniakowi to się opłaci ??? Działaj Łużniak, szukaj kasy na remont MDK - bo będzie z Tobą cieńko...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group