Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 6750
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ilustratorzy i twórcy cudaczków w MDK

Czwartek, 14 czerwca 2018, 8:27
Aktualizacja: Sobota, 16 czerwca 2018, 11:40
Autor: MDK
Jelenia Góra: Ilustratorzy i twórcy cudaczków w MDK
Fot. MDK
W jeleniogórskim Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się podsumowanie kolejnych konkursów plastycznych. Na uroczystość przybyli najmłodsi artyści z miasta i okolic, laureaci Powiatowego Konkursu Plastycznego „Cudaczek–Dziwaczek dla przedszkolaków, wśród których były dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Szklarskiej Porębie, z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Jeleniej Górze i uczestnicy zajęć plastycznych MDK.

W gronie zaproszonych na uroczystość gości oprócz rodziców i dziadków byli również laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury z okazji „Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci”, przypadającego na dzień 2 kwietnia, pt. „Ilustracja do książki Agnieszki Tyszki”.

Konkurs pod patronatem Agnieszki Tyszki był wyjątkowy , ponieważ miał uczestników zachęcić do zapoznanie się z jej literaturą skierowaną do młodych czytelników i zilustrowania wybranego fragmentu. Najlepsi w nagrodę dostali od autorki książki z dedykacją i gratulacjami. Wśród nagrodzonych jeleniogórzan było czterech uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 11 i uczestniczka zajęć MDK.

Nagrodzone prace można podziwiać na stronie MDK w zakładce KONKURSY PLASTYCZNE:
http://www.mdkjelonek.pl/

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group