Jelenia Góra: I–liga koszykarek: Porażka z MUKS–em

Niedziela, 8 listopada 2015, 18:55
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 listopada 2015, 14:37
W niedzielnym (8.11) spotkaniu 6. kolejki I–ligi koszykarek MKS MOS Karkonosze uległ przed własną publicznością ekipie ze stolicy Wielkopolski.

Bardzo dobry początek meczu w wykonaniu jeleniogórzanek na niewiele się zdał. Mimo prowadzenia 7:0, 15:6 i 18:10 - pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 18:17, a w drugiej odsłonie rezultat 23:22 był ostatnim na korzyść miejscowych. W kolejnych minutach to Karkonosze musiały gonić rywalki, do przerwy na tablicy świetlnej było 34:38.

Po zmianie stron poznanianki odskoczyły na 10 punktów (39:49, 50:60), ale podopieczne trenerów Tomasika i Gadzimskiego nie dawały za wygraną. Na początku decydującej kwarty MKS MOS Karkonosze doprowadził do stanu 57:60, ale i tym razem przyjezdne odskoczyły. Cień nadziei miejscowi kibice mieli jeszcze niespełna minutę przed końcem, kiedy to Myślak trafiła na 65:70, jednak szybka akcja ofensywna MUKS-u odebrała złudzenia (65:72). Ostatecznie jeleniogórzanki uległy rywalkom 69:77.

MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - MUKS Poznań 69:77 (18:17, 16:21, 18:22, 17:17)