Czwartek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 9976
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Ile kosztują doczepiane włosy?

Czwartek, 28 listopada 2019, 14:32
Aktualizacja: Niedziela, 1 grudnia 2019, 15:53
Autor: TS
Polska: Ile kosztują doczepiane włosy?
Fot. TS
Wielu stylistów przedłuża włosy przy pomocy doczepów, dostarczonych przez klientkę. Jakie zalety ma takie rozwiązanie? Ile kosztują doczepiane włosy? Podpowiadamy.

Większość fryzjerów ma swoje ulubione sklepy, w których zaopatrują się w doczepy. Dla klientek pochodzenie dopinek pozostaje zazwyczaj niewiadomą. Jeśli zależy Ci na tym, aby wykonać zabieg z wykorzystaniem najlepszej jakości pasm, możesz… osobiście dostarczyć je styliście.

Przedłużanie z dopinkami klientki
Choć nie wszyscy styliści zaakceptują taki scenariusz, nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem tego, który wykona zabieg przy pomocy dostarczonych przez Ciebie doczepów. Kupując je samodzielnie, będziesz mogła zweryfikować ich jakość i upewnić się, że jest dokładnie taka, jakiej oczekujesz.

Ile kosztują doczepiane włosy?
Koszt doczepów zależy od kilku czynników. Najważniejsze to: jakość (naturalne będą droższe niż syntetyczne), długość, gramatura oraz metoda przedłużania. Nieco innych pasm będzie bowiem wymagać metoda keratynowa, inne będą potrzebne do przedłużania na ringi czy do metody kanapkowej.

Aby zobrazować realne ceny doczepów, posłużymy się konkretnym przykładem. Będzie nim sklep internetowy Besthair, oferujący doczepy i akcesoria do przedłużania włosów.

Metoda na keratynę
Włosy doczepiane na keratynę kupisz w gotowych zestawach. Koszt 20 dopinek o długości 40 cm i wadze 0,4 g. wynosi około 26 zł. W przypadku dłuższych i grubszych pasm (50 cm i 0,8 g.), cena wynosi 44 zł.

Metoda na ringi
Koszt jednego doczepu, potrzebnego do wykonania zabiegu metodą na ringi wynosi od 1,20 zł (długość - 40 cm, waga - 0,4 g.) do 2,60 zł (długość - 60 cm, waga - 0,8 g.).

Metoda kanapkowa
Koszt jednej kanapki o długości 40 cm i wadze 50 g wynosi 19 zł. W przypadku tej o długości 60 cm i grubości 80 g jest to 32 zł.
Koszt samych oczepów potrzebnych do wykonania przedłużania wynosi więc od 200 do 600 zł (w zależności od metody). Kupno i dostarczenie dopinek styliście przełoży się więc nie tylko na weryfikację ich jakości, ale także na oszczędności.

Tańsze przedłużanie włosów w domu
Alternatywą dla trwałych metod przedłużania włosów u fryzjera może być wykonanie zabiegu we własnym domu. Aby samodzielnie przedłużyć i zagęścić włosy, sięgnij po dopinki clip - in - pasma włosów zakończone klipsem. W zależności od liczby elementów i jakości włosów, ceny zestawów wahają się od 150 do 600 zł. Pamiętaj, że założone rano dopinki należy zdjąć przed zaśnięciem. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby używać ich regularnie.
źródło: https://besthair.pl/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
50%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
1041
Tak
11%
Nie
61%
Zamierzam sobie zrobić
3%
Nigdy sobie nie zrobię
25%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
112
Akcja "Gruchot"
 
Turystyka
Dramat w górach
 
112
Seniorzy z policją
 
Polityka
O herbie powiatu
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group