Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

II liga: Koszykarki Wichosia powalczyły w Swarzędzu

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Koszykarki KS Wichoś Jelenia Góra w rozgrywkach II ligi gościły u lidera rozgrywek w Swarzędzu. Tamtejszy Lider od 2 lat nie przegrał u siebie żadnego meczu. Nasze młodziutkie koszykarki stoczyły bardzo zacięty bój, przegrywając dopiero w końcówce spotkania.

reklamy
Kluczem dobrej gry KS Wichoś była bardzo dobra defensywa. Zespół Lidera Swarzędz u siebie zdobywa 80-90 punktów w meczu. Z jeleniogórzankami już tak łatwo nie było. Grając przez cały mecz na dwie, bądź trzy wysokie zawodniczki, KS Wichoś bardzo skutecznie broniłrndostępu do swojego kosza tracąc w całym meczu tylko 59 punktów. W zespole jeleniogórskim wyróżniły się Aleksandra Lorenz i Marta Klementowska oraz Magda Dźwilewska w obronie. - Nasz młody zespół zagrał dobry mecz z najlepszym zespołem II ligi. Gra wysokim składem przynosi efekty. Jeżeli do tego dodamy, że trzy nasze wysokie zawodniczki są jeszcze bardzo młode (Łozowiecka 18 lat, Lorenz 17 lat i Kuduk 16 lat) i nie ograne, to należy oczekiwać, że z każdym meczem powinno być lepiej. Czekamy na powrót do zespołu Angeliki Stefan, która pod okiem znakomitego trenera odnowy biologicznej i masażysty Tadeusza Winnickiego wraca do pełnej sprawności. Następny mecz dopiero 8 stycznia z kolejnym kandydatem dornawansu - Stalą Brzeg Opolski - mówi trener Eugeniusz Sroka. Lider Swarzędz - KS Wichoś 59:48 (17:15, 18:15, 14:12, 10:6) Wichoś: Aleksandra Lorenz 17, Marta Klementowska 9, Magdalena Dźwilewska 8, Wiktoria Łozowiecka 6, Jagoda Kuduk 4, Sandra Lewkowicz 3, Natalia Kopiec 1, Marika Kowalczyk.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka