Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 5087
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: II Karkonoska Olimpiada Profilaktyczna Karate Shinkyokushin

Czwartek, 6 czerwca 2013, 12:47
Aktualizacja: 12:49
Autor: MDvR
Jelenia Góra: II Karkonoska Olimpiada Profilaktyczna Karate Shinkyokushin
Fot. użyczone
Zapraszamy na II Karkonoską Olimpiadę Profilaktyczną Karate Shinkyokushin we współpracy z Miejską Komendą Straży Pożarnej z Jeleniej Góry oraz szpitalem MSWiA z Cieplic. Pomysłodawcami imprezy jest prezes klubu Piotr Cieśliński oraz pedagog Daria Świątkowska.

Karkonoski Klub Karate zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wzięcia udziału w II edycji Karkonoskiej Olimpiady Profilaktycznej Karate Shinkyokushin. Impreza ma charakter sportowo – profilaktyczny. Zeszłoroczna impreza cieszyła się ogromnym sukcesem. W trakcie olimpiady odbędą się zawody sportowe, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zasad postępowania w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa. Szkolenia zostaną przeprowadzone z udziałem strażaków Miejskiej Komendy Państwowej Straży Pożarnej z Jeleniej Góry. Ponadto terapeuci szpitala MSWiA z Cieplic przeprowadzą z rodzicami szkolenie dotyczące uzależnień behawioralnych (m.in. szkolenie z zakresu uzależnień od komputera)

Data: 16 czerwca (niedziela) godz.10.00. Prosimy o punktualne przybycie w celu rejestracji Dzieci. Zakończenie Olimpiady: godzina 13.00 w przypadku deszczowej pogody; godz. 14.00 – 15.00 w przypadku imprezy na dworze.

Miejsce: Zespół Szkół Gimnazjum nr 5 oraz Szkoły Podstawowej nr 15, ul. Kamiennogórska 9, Sobieszów. Olimpiada odbędzie się na boisku szkolnym, w razie złej pogody zostanie przeniesiona do szkoły na salę gimnastyczną.

Program: Każdy uczestnik Olimpiady będzie miał możliwość wzięcia udziału w ciekawych szkoleniach, a następnie sprawdzenia zdobytej wiedzy w zawodach drużynowych. Niezależnie od zajętego miejsca każdy zawodnik otrzyma dyplom uczestnictwa w Olimpiadzie. Dzieci będą miały możliwość zwiedzania wozu strażackiego, ponadto strażacy opowiedzą o swojej ciekawej pracy. Podczas imprezy odbędzie się rodzinne grillowanie. Do dyspozycji uczestników będzie bufet ze słodkościami oraz gorące i zimne napoje.

Atrakcje dla najmłodszych: Dla najmłodszych uczestników będzie czekał kącik Małego Artysty i profesjonalnie przygotowane dla nich zajęcia. Ponadto na terenie boiska szkolnego znajduje się nowo wybudowany plac zabaw dla najmłodszych.

Zgłoszenie: Zapisy trwają do 11 czerwca. Po wyznaczonym terminie nie będzie możliwości uczestnictwa w Olimpiadzie. Zapisy u instruktora prowadzącego; drogą elektroniczną: biuro@karatejeleniagora.pl

Niezbędnik: Dzieci obowiązkowo zabierają ze sobą kimona i sportowe obuwie. Zapraszamy również osoby, które nie są członkami klubu!

Informacje na temat imprezy znajdziemy również na stronie klubu www.karatejeleniagora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz sąsiadów, którym możesz zaufać? I zostawić np. klucze do mieszkania, aby podlewali kwiaty?

Oddanych
głosów
828
Tak
57%
Nie
43%
 
Głos ulicy
Czy wierzymy w kiełbasę wyborczą?
 
Miej świadomość
Czy warto dopłacać?
 
Rozmowy Jelonki
Prace idą żwawo
 
Polityka
Piechowice: Burchacki vs. Kubielski
 
Karkonosze
Premiera już za tydzień
 
Aktualności
Patryk dziękuje uczestnikom pikniku
 
Aktualności
Diamencikowe stroje są super
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group