Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8024
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: II edycja Olimpiady informatycznej dla gimnazjalistów „Młody Informatyk”

Środa, 17 kwietnia 2013, 9:45
Aktualizacja: 10:00
Autor: Org
Jelenia Góra: II edycja Olimpiady informatycznej dla gimnazjalistów „Młody Informatyk”
Fot. Organiatorzy
Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze zaprasza uczniów gimnazjów do wzięcia udziału w Olimpiadzie informatycznej „Młody Informatyk”, która odbędzie się już po raz drugi. W tym roku uczniowie ponownie powalczą o atrakcyjne nagrody, które ufundowała firma informatyczna GOLDDOM.

Za pierwsze miejsce będzie dysk zewnętrzny ADATA NH13 500GB USB3.0 oraz tuner telewizyjny do komputera, za drugie miejsce - słuchawki Fatal1ity Gamer Headset oraz gamepad A4-Tech X7-T2 Redeemer USB/PS2/PS3, za trzecie miejsce - pendrive 16 GB Kingston DataTraveler R30 USB 3.0 oraz mysz dla graczy Tracer TRM 504 Transformers, za czwarte miejsce - słuchawki A4-Tech HS-800. Pozostałe miejsca również zostaną docenione upominkami. Patronat medialny nad olimpiadą objął portal Jelonka.com.

Pierwszy etap online trwa przez Internet do 18 kwietnia br.za pośrednictwem platformy do nauczania zdalnego pod adresem mlodyinformatyk.jgora.pl/konkurs/. Drugi etap - pisemny i praktyczny odbędzie się na terenie Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze – 6 maja br. Zapraszamy uczestników wraz z opiekunami.

Rejestracja oraz więcej szczegółów na oficjalnej strony konkursu – www.mlodyinformatyk.jgora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group