Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 4575
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Igrzyska Młodzieży w tenisie stołowym dla ucznia SP 13

Piątek, 29 października 2021, 13:15
Aktualizacja: 13:24
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Igrzyska Młodzieży w tenisie stołowym dla ucznia SP 13
Fot. Przemek Kaczałko
W hali Zespołu Szkół Technicznych "Mechanik" odbyły się indywidualne Igrzyska Młodzieży (klasy VII-VIII szkół podstawowych) w tenisie stołowym. Wśród chłopców zwyciężył Szymon Marchalewicz z SP 13.

Wyniki:

I RUNDA:
Czajkowski – Małecki 0-3 (5-11, 4-11, 5-11)
Budzyński – Dybko 3-0 (11-8, 11-3, 11-5)
Głowienke – Filikowski 0-3 (11-13, 7-11, 6-11)
Pruś – Styrna 3-0 (11-8, 11-5, 11-8)
Gierus – Wójcik 0-3 (4-11, 3-11, 2-11)
Kapeluk – Klin 0-3 (2-11, 5-11, 10-12)
Szczepanowski – Żbikowski 1-3 (11-13, 11-9, 5-11, 4-11)

II RUNDA (wygrani):
Leśniak – Małecki 0-3 (1-11, 2-11, 0-11)
Budzyński – Kameduła 3-0 (13-11, 11-8, 11-7)
Czuczwa – Filikowski 3-0 (11-3, 11-3, 11-6)
Pruś – Zaworski 3-1 (11-5, 11-13, 11-7, 11-4)
Kawka – Wójcik 2-3 (0-11, 11-6, 12-10, 8-11, 5-11)
Klin – Marchalewicz 0-3 (6-11, 5-11, 5-11)
Kowzan – Cieśla 2-3 (5-11, 6-11, 13-11, 11-6, 9-11)
Żbikowski – Antoniewski 0-3 (6-11, 5-11, 6-11)

II RUNDA (przegrani) – przegrani w tej rundzie odpadają z turnieju:
Szczepanowski – Leśniak 3-0 (11-5, 11-3, 11-4)
Kapeluk – Filikowski 1-3 (6-11, 11-9, 10-12, 7-11)
Gierus – Zaworski 0-3 (4-11, 7-11, 2-11)
Styrna – Kawka 0-3 (8-11, 6-11, 6-11)
Głowienke – Klin 1-3 (6-11, 12-10, 4-11, 4-11)
Dybko – Kowzan 3-0 (11-0, 11-4, 11-6)
Czajkowski – Żbikowski 0-3 (7-11, 11-13, 7-11)

III RUNDA (wygrani):
Małecki – Budzyński 1-3 (5-11, 9-11, 11-7, 3-11)
Czuczwa – Pruś 3-2 (8-11, 13-11, 11-7, 10-12, 11-5)
Wójcik – Marchalewicz 0-3 (4-11, 3-11, 4-11)
Cieśla – Antoniewski 0-3 (3-11, 4-11, 2-11)

III RUNDA (przegrani) przegrani w tej rundzie odpadają z turnieju:
Żbikowski – Dybko 0-3 (5-11, 7-11, 8-11)
Klin – Kawka 0-3 (2-11, 7-11, 9-11)
Zaworski – Filikowski 3-0 (11-9, 11-3, 11-5)
Kameduła – Szczepanowski 2-3 (3-11, 4-11, 11-8, 11-2, 10-12)

IV RUNDA (przegrani) przegrani w tej rundzie odpadają z turnieju:
Dybko – Małecki 3-1 (11-6, 13-11, 8-11, 11-4)
Kawka – Pruś 3-2 (10-12, 9-11, 11-7, 11-4, 13-11)
Zaworski – Wójcik 0-3 (3-11, 4-11, 3-11)
Szczepanowski – Cieśla 2-3 (11-5, 12-10, 10-12, 6-11, 4-11)

IV RUNDA (wygrani):
Budzyński – Czuczwa 3-2 (9-11, 11-2, 7-11, 11-9, 11-8)
Marchalewicz – Antoniewski 3-1 (9-11, 11-5, 11-6, 11-8)

V RUNDA (przegrani) przegrani w tej rundzie odpadają z turnieju:
Dybko – Kawka 1-3 (11-13, 12-10, 11-13, 10-12)
Wójcik – Cieśla 3-0 (11-3, 11-9, 11-9)

VI RUNDA (przegrani) przegrani w tej rundzie odpadają z turnieju:
Antoniewski – Kawka 2-3 (12-10, 9-11, 8-11, 13-11, 6-11)
Czuczwa – Wójcik 3-0 (11-7, 11-8, 11-5)

Półfinały:
Budzyński – Kawka 3-0 (11-6, 11-8, 11-7)
Marchalewicz – Czuczwa 3-0 (11-6, 11-9, 11-2)

Mecz o 3. miejsce:
Kawka – Czuczwa 1-3 (9-11, 6-11, 11-8, 8-11)

FINAŁ:
Budzyński – Marchalewicz 0-3 (0-11, 1-11, 7-11)

Czołówka klasyfikacji końcowej:
1. Szymon Marchalewicz - SP 13
2. Dominik Budzyński - ZS Katolickich
3. Jakub Czuczwa - ZS Kato
4. Mateusz Kawka - SP 3
5. Kacper Antoniewski - SP 11
5. Jakub Wójcik - SP 3.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group