Niedziela, 28 czerwca
31°C Jelenia Góra
reklamy

Idź na „Dobrze”. Dobrze zrobisz

Audio

Czytaj na głos

Autor: RED 1 min czytania

Teatr im. Norwida poinformował, że pierwszych czterech widzów, którzy kupią bilety na czwartkowe przedstawienie „Dobrze” T. Mana, dostanie kartę upoważniającą do ulgowych wstępów do teatru na wszystkie spektakle.

„Dobrze” to słodko–gorzkie studium samotności i wyobcowania doprawione szczyptą melancholii, kpiny z przywar ludzkich i nostalgią sprzeczności między wolnością marzeń a nieuchronnością losu w dramatycznym wątku osobistym. Do tego świetna kreacja Kazimierza Krzaczkowskiego oraz niezapomniane role Magdaleny Kępińskiej, Jarosława Górala i Igora Kowalika.

Przedstawienie zaczyna się 27 lutego 2011 o godz. 19.00 na Scenie Studyjnej.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka