Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 3078
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Idą święta – więcej policji na ulicach

Czwartek, 11 grudnia 2008, 9:58
Aktualizacja: 9:58
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Idą święta – więcej policji na ulicach
Fot. TEJO
Aby nastający świąteczny czas mieszkańcom minął spokojnie, policjanci wzmacniają szyki. Już pojawiło się więcej patroli, których jeszcze przybędzie.

Dodatkowe patrole dyżurują głównie w godzinach szczytu w okolicach szkół, głównych ciągów komunikacyjnych i jeleniogórskich marketów. – Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają zarówno policjanci umundurowani, jak również ubrani po cywilnemu – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

– Funkcjonariusze patrolują parkingi oraz pasaże jeleniogórskich hipermarketów. Legitymują oraz dyscyplinują wszystkie osoby, które swoim zachowaniem stwarzają zagrożenie dla ludzi i ich mienia, a także bezwzględnie reagują na każde wykroczenie i przestępstwa – dodaje nadkom. Bagrowska.

Zbliżająca się gorączka świątecznych zakupów sprawia, że zabiegani ludzie często postępują nieroztropnie. Trzymają pieniądze w widocznym miejscu, obnoszą się w sklepach z drogimi rzeczami. Przestępcy nie próżnują. Potrafią namierzyć ofiarę, iść jej śladem i okraść w najmniej spodziewanym przez nią momencie. Dlatego policja radzi daleko posuniętą ostrożność.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group