Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 6558
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: I stanie się światłość

Niedziela, 18 października 2009, 9:40
Aktualizacja: 9:41
Autor: TEJO
REGION: I stanie się światłość
Fot. .....
Najpewniej dopiero dziś wieczorem we wszystkich gospodarstwach domowych regionu pojawi się światło. Po ataku zimy i setkach awarii sieci energetycznej sytuacja powoli normalizuje się.

– W sobotę prądu nie było jeszcze m.in. w Starej, Nowej Kamienicy, na kilku ulicach Szklarskiej Poręby, w części Kowar. 120 energetyków od środy brodząc w śniegu naprawiało zerwane linie – donosi Polskie Radio Wrocław. Bez światła były też wioski w okolicach Dziwiszowa. W większości pozostałych miejscowości Kotliny Jeleniogórskiej energia powróciła.

Jak podała rozgłośnia, gigantyczne awaria zasilania może znaleźć swój finał w prokuraturze. Wszystko za sprawą doniesienia o przestępstwie polegającym na zagrożeniu życia i zdrowia pacjentów, które ma zamiar zgłosić wymiarowi sprawiedliwości NSZZ „Solidarność” działający w hospicjum w Kowarach. Według Polskiego Radia Wrocław placówka została odcięta od zasilania i pozostawiona sama sobie. – Nikt nie zainteresował się nawet czy chorym nie potrzeba chociażby dodatkowych koców – informuje radio.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
649
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group