Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

I runda cyklu "Mistrz Jeleniej Góry"

Audio

Czytaj na głos

Autor: KED 1 min czytania

Ruszyła rywalizacja kierowców w tegorocznej edycji zorganizowanego przez Automobilklubu Karkonoskiego cyklu zawodów "Mistrz Jeleniej Góry" w KJS.

reklamy

Na starcie pierwszej rundy cyklu stanęły czterdzieści cztery załogi. Zmagania odbywały się na trasie dziewięciu prób położonych w okolicach Marczyc, Strzyżowca, Nielestna i Czernicy. Rywalizowano na nawierzchniach szutrowej, asfalcie i na betonie co wymagało od startujących sporych umiejętności. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: N1 - Wojciech Pracuch i Łukasz Ceglarski (fiat 126 p), N2 – Radek Kasprzyk i Artur Sękowski (Suzuki Swift), N3 – Andrzej Nykiel i Bartosz Nykiel (Opel Corsa) i N4 – Marcin Piątek i Piotr Grabowiecki (Opel Kadet). Kolejna rudna zawodów z cyklu „Mistrz Jeleniej Góry” odbędzie się 22 kwietnia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka