Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 7500
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Hubert Papaj w związku z dymisją złożył oświadczenie

Środa, 18 września 2013, 7:45
Aktualizacja: Czwartek, 19 września 2013, 7:50
Autor: Red
Jelenia Góra: Hubert Papaj w związku z dymisją złożył oświadczenie
Fot. Archiwum Jelonki.com
W poniedziałek (16.09.) prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła rozwiązał umowę pracy ze swoim zastępcą Hubertem Papajem. Decyzję tłumaczył trudną sytuacją finansową miasta oraz brakiem tempa i skuteczności swojego zastępcy. Dzisiaj (18.09.) Hubert Papaj złożył oświadczenie.

Oto treść oświadczenia:
„Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia. Przez ostanie lata miałem wielką przyjemność działać na rzecz naszego miasta i jego mieszkańców, oraz osobiście poznać wielu wspaniałych ludzi. Miałem możliwość współpracować z prawdziwymi fachowcami, ludźmi oddanymi swoim pasjom, wielkim i małym, ale zawsze ważnym sprawom. Mam tu na myśli naszych przedsiębiorców, pracowników oświaty, urzędu, radnych, dziennikarzy, członków organizacji społecznych, oraz wielu jeleniogórzan, ludzi których spotykałem w codziennym życiu. Zawsze starałem się być w pełni dostępny i jak najszybciej rozwiązać każdy ich problem.

Tym wszystkim, z którymi dane mi było na tym etapie mojego zawodowego życia, współpracować i spotykać się, chciałem serdecznie podziękować i życzyć im wielu sukcesów.

Miniony czas był dla mnie niezmiernie pracowitym i cenny doświadczeniem. Dane mi było współrealizować wiele ważnych dla Jeleniej Góry projektów takich jak budowa obwodnicy, opracowywanie planów zagospodarowania przestrzennego, budowa kanalizacji i wodociągów w Cieplicach, termomodernizacja oświaty itd. Wiele innych zostało rozpoczętych np. dokumentacje na budowę dróg, czy też przyszła obniżka ceny za śmieci dla rodzin wielodzietnych i osób niepełnosprawnych, o czym mówiłem na sesjach.

Dziś chciałbym też serdecznie podziękować za liczne dobre słowa ze strony wielu osób, organizacji, władz i członków Platformy Obywatelskiej, oraz wielu innych których nie sposób wszystkich wymienić, które zawsze dają mi siłę i chęć do dalszego działania.

Życie stawia przed każdym z nas nowe wyzwania, trzeba je podejmować i śmiało iść do przodu, dlatego, wierny swoim zasadom i ideałom, zamierzam z bliskimi mi osobami, w dalszym ciągu aktywnie działać na rzecz naszego miasta i jego mieszkańców.

Za dotychczasową współpracę serdecznie dziękuję, jeśli komuś nie zdołałem w pełni pomóc czy uraziłem to przepraszam, bo jak powiedział Albert Einstein ”tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia”.

Hubert Papaj”

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (87)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
141
Coraz lepiej
26%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
40%
Nie najlepiej
14%
Wciąż fatalnie
20%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group