Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 2824
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Hubert Papaj stracił posadę w WFOŚiGW

Piątek, 3 listopada 2017, 9:16
Aktualizacja: Sobota, 4 listopada 2017, 16:36
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Hubert Papaj stracił posadę w WFOŚiGW
Fot. Przemek Kaczałko
Hubert Papaj – były zastępca prezydenta Jeleniej Góry (Marcina Zawiły), który po wewnętrznym konflikcie w Platformie Obywatelskiej znalazł zatrudnienie w placówce zależnej od Urzędu Marszałkowskiego, stracił stanowisko w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Jest to skutek nowelizacji ustawy przegłosowanej przez Prawo i Sprawiedliwość.

Nowym prezesem zarządu został Łukasz Kasztelowicz, a zastępcą prezesa Bartłomiej Wiązowski. W skład osobowy Rady Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu wchodzą: Hubert Schwarz - przewodniczący Rady Nadzorczej wyznaczony przez Ministra Środowiska, Ewa Rzewuska - wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej wyznaczona przez Sejmik Województwa Dolnośląskiego, Mateusz Mroz - wyznaczony przez Zarząd Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Piotr Tomasz Maryński - wyznaczony przez Wojewodę Dolnośląskiego spośród przedstawicieli nauki lub organizacji pozarządowych oraz Jacek Jemioła - wyznaczony przez Wojewodę Dolnośląskiego.

Po "rozwodzie" z Marcinem Zawiłą, Hubert Papaj znalazł zatrudnienie w Zespole Profilaktyki i Rehabilitacji w Janowicach Wielkich, gdzie pełnił obowiązki dyrektora placówki, ale niedługo po tym zarząd województwa powierzył mu funkcję wiceprezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, gdzie od drugiego kwartału 2015 roku odpowiadał za teren byłego województwa jeleniogórskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (43) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group