Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 2448
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Honory dla superbelfrów

Czwartek, 12 października 2006, 0:00
Autor: Monika
Jelenia Góra: Honory dla superbelfrów
Fot. Monika
Trzydziestu pedagogów wyróżniono w czwartek podczas obchodów Święta Edukacji Narodowej popularnie nazywanego Dniem Nauczyciela.

Spośród prawie 1400 jeleniogórskich nauczycieli uhonorowano trzydzieści osób. Wśród nich znaleźli się zarówno nauczyciele przedszkoli jak i szkół podstawowych i średnich. Wszyscy otrzymali nagrody pieniężne. Organizatorzy wybierając najlepszych pedagogów kierowali się kryterium osiągnięć dydaktycznych i oświatowych.

Na uroczystość w Teatrze Jeleniogórskim przyjechał, między innymi, senator Tadeusz Lewandowski. Obecny był także prezydent miasta Józef Kusiak wraz z zastępcami: Andrzejem Birą i Józefem Sarzyńskim.

Oświatę reprezentowali nauczyciele i dyrektorzy szkół jeleniogórskich oraz przedstawiciele dolnośląskiego kuratorium oświaty i niedawno utworzonej rady oświatowej Jeleniej Góry.

Młodzież z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystycznych i Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych Nr2 wypełniła prawie po brzegi salę teatralną.

Po części oficjalnej wszyscy posilali się daniami przygotowanymi przez uczniów ZSLiZ Nr 2 w Jeleniej Górze, którzy sami wymyślili i przygotowali wszystkie potrawy pod czujnym okiem Elżbiety Rodackiej, kierowniczki szkolenia praktycznego tej szkoły.

<b> Więcej przeczytasz w poniedziałkowym wydaniu tygodnika Jelonka. com </b>

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group