Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 13078
Zalogowanych: 83
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Hit w BWA. Dla najmłodszych i nie tylko

Niedziela, 28 listopada 2010, 8:57
Aktualizacja: 8:58
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Hit w BWA. Dla najmłodszych i nie tylko
Fot. TEJO
Interaktywny Plac Zabaw okazuje się najliczniej odwiedzaną instalacją w Biurze Wystaw Artystycznych bodaj od czasów prezentacji malarstwa lwowskich mistrzów.

Codziennie BWA nawiedza tłum dzieci, które mają okazję nauczyć się wiele korzystając z interaktywnych zabaw. Mogą malować światłem i ganiać po kalejdoskopowym labiryncie, a także obejrzeć zabawne kreskówki. – Oprowadzam do dziewięciu grup dziennie – powiedział nam Grzegorz Jędrasiewicz z BWA, którego spotkaliśmy, kiedy zapraszał na plac dzieci z przedszkola z Kowar. Ekspozycja będzie czynna do świąt, ale wszystkie przedpołudniowe terminy są już zaklepane.

Wszystkie instalacje znajdujące się obecnie w BWA zostały opracowane przez Centrum Sztuki WRO, w ramach projektu Przedszkole Mediów.

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
853
Żadnej
29%
Jedną
8%
Dwie
8%
Trzy lub więcej
55%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Czy szczepionka na COVID sprzedała nam raka? Prawda czy mit?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Jelonka wczoraj
Jelenia Góra 100 lat temu i hotel "Pod Brązowym Jeleniem"
 
112
Do rowu przed Przełęczą Kowarską
 
Aktualności
Dolnemu Śląskowi stuknęło 80 lat
 
Pieniądze
W elektrowni Turów powstała największa w kraju oczyszczalnia
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group