Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Harleye zjadą pod Śnieżkę

Audio

Czytaj na głos

Autor: Ania 1 min czytania

Motocykl Harley – Davidson Sportster 883 będzie można wygrać podczas cyklicznej imprezy w Karpaczu, która odbywać się będzie drugiego i trzeciego lipca.

reklamy
reklamy

Na stoku Relaks w Karpaczu przy ulicy Obrońców Pokoju zostanie zorganizowany Piknik Entuzjastów Harley – Davidson. Jak co roku w mieście pod Śnieżką turyści i mieszkańcy zobaczą mnóstwo takich maszyn. Impreza rozpocznie się w piątek, drugiego lipca o 15. W jej ramach przewidziano wiele konkursów i atrakcji.

Konkurs o nagrodę główną zostanie rozstrzygnięty w sobotę, trzeciego lipca. Więcej informacji można zaczerpnąć na stronie internetowej www.wygraj-harleya.pl.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka