Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 2450
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Sobieszów: Hardrockowy rock’n’roll w „Muflonie”

Czwartek, 29 listopada 2012, 8:34
Aktualizacja: 8:35
Autor: MS
Jelenia Góra/Sobieszów: Hardrockowy rock’n’roll w „Muflonie”
Fot. Mea
Niezwykle energetyczne brzmienia w wykonaniu People of The Haze porwały wczoraj (28.11) publiczność, która tłumnie zapełniła salę widowiskową w Miejskim Domu Kultury „Muflon”.

People of The Haze zagrali finałowy koncert, wieńczący półroczny projekt MUFLON LIVE – polsko-czeskie granie. Zanim wkroczyli na scenę, organizatorzy dokonali małego podsumowania: w projekcie wzięły udział cztery zespoły – czeskie Los Chuperos (regae, ska) i Těla (folk-rock, bigbit) oraz polskie – Breaking the Godspell (metal) i People of The Haze (hard rock, rock’n’roll). Koncerty w sali widowiskowej obejrzało łącznie ponad 300 osób, a na żywo przed komputerami ponad 2 tysiące.

Po krótkiej zapowiedzi na scenie pojawili się POTH i kiedy tylko zabrzmiały pierwsze dźwięki solidnego rocka, nie sposób było powstrzymać się od podskoków. Pod sceną szybko pojawiła się publika, która żywiołowo reagowała na świetną muzykę.

Mocne i pełne energii brzmienia sprawiły, że temperatura na sali widowiskowej podniosła się o kilka dobrych stopni. – Ale czad! W tej muzyce jest tyle mocy!!! Taki rock to jest coś! – entuzjazmowali się podczas koncertu widzowie.
People of The Haze zachwycili widzów zgromadzonych nie tylko w „Muflonie”, ale też przed komputerami. Koncert transmitowany był bowiem również na żywo w internecie na stronie muflonlive.pl przez ekipę realizatorską LiveEventTV.

Projekt MUFLON LIVE – polsko-czeskie granie współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group