Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 7183
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Handlówka otwiera swoje drzwi

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 17 maja 2016, 8:31
Aktualizacja: 8:33
Autor: Jel
Fot. Archiwum Szkoły
W sobotę (21.05) oraz 3 czerwca w godz. 9.00–13.00 Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 im. Stanisława Staszica w Jeleniej Górze będzie prezentował swoje kierunki kształcenia, a także bazę dydaktyczną. – Zapraszamy gimnazjalistów do odwiedzenia naszej placówki i przekonania się, że tu warto kontynuować swoją edukację – zachęcają przedstawiciele szkoły.

- Nasza szkoła zapewnia profesjonalne kształcenie praktyczne dostosowane do potrzeb rynku pracy w zakresie gastronomii, fryzjerstwa, a także usług - handlu . Dysponujemy znakomitą bazą dydaktyczną. Posiadamy m. in. centrum gastronomiczne (sale restauracyjne, barowa, technologii gastronomicznej, kuchnia), mamy nowoczesne pracownie informatyczne ze stałym łączem internetowym, znakomicie wyposażone laboratoria językowe, profesjonalną pracownię fryzjerską, salę gimnastyczną z siłownią czy skomputeryzowaną bibliotekę z czytelnią – wymieniają przedstawiciele szkoły.

Uczniowie tej szkoły mają też możliwość realizowania się w różnych formach zajęć pozalekcyjnych olimpiad i konkursów przedmiotowych, a także podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach kursów. Szkoła posiada stołówkę oraz możliwość zakwaterowania w bursie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~proficook 17-05-2016 9:52
Najwieksza w miasteczku garkuchnia z darmową siłą roboczą.Maszynka do zarabiania kasy.A w szkole uczniowie nie mają nawet szatni,a o sali gimnastycznej nawet nie wspominając.Najsłynniejszy absolwent to paraczubek z telewizji.
~ 17-05-2016 13:00
No cóż lepiej uczyć się w szkole niż u prywaciarza myć gary za grosze... Niestety żeby się czegoś nauczyć trzeba dać dużo od siebie a naprawdę warto. Szkoła bardzo fajna i nawet brak sali jakoś mnie nie zniechęca jako absolwentka tej szkoły jestem bardzo zadowolona. Młodzi mają ten problem ze rodzice wszystko robią za nich nie nauczeni pracy i pokory bardzo dobrze że pracują bo przynajmniej docenia później
~ 17-05-2016 13:35
Litości... znowu...ileż można, ze ten moloch jeszcze funkcjonuje...
~ 18-05-2016 16:44
Bardzo fajna szkola super nauczyciele czego wy ludzie chcecie jezeli ktos chce sie uczyc to bedzie sie uczyc nie wazna szkola ta jest super

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group