Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 5841
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Handlowali „polskim kompotem”

Sobota, 4 października 2008, 8:25
Aktualizacja: 8:26
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Handlowali „polskim kompotem”
Fot. Archiwum
Policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców regionu, którzy sprzedawali tzw. polską heroinę. Złapana kobieta ze sprzedaży od dłuższego czasu utrzymywała się ze sprzedaży środków odurzających. Grozi jej za to nawet do 10 lat więzienia. Mężczyzna za kratkami może spędzić do trzech lat.

Złapana pochodzi z powiatu lwóweckiego, a dealer jest jeleniogórzaninem. Policjanci uzyskali informację, że 37-letnia kobieta może mieć związek z przestępczością narkotykową.

Kilka dni temu przed południem na jednej z ulic w centrum miasta zauważyli jak kobieta przekazuje „coś” mężczyźnie. Na widok policjantów oboje zaczęli się nerwowo zachowywać. Kobieta odrzuciła od siebie strzykawkę. Jak się później okazało była to transakcja kupna – sprzedaży „polskiej heroiny”. Policjanci zabezpieczyli łącznie kilkanaście porcji tego narkotyku – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Jak później ustalili funkcjonariusze, kobieta zajmowała się dystrybucją polskiej heroiny od dłuższego czasu i uczyniła sobie z tego procederu stałe źródło dochodu. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków, za co grozi jej nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Kupujący natomiast odpowie za posiadanie środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group