Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 17 marca
Imieniny: Patryka, Zbigniewa
Czytających: 15830
Zalogowanych: 108
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Handlował narkotykami – stanie przed sądem

Piątek, 18 października 2013, 8:20
Aktualizacja: 8:22
Autor: 112
W środę (16.10.) policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 21–letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków odurzających oraz o handel nimi.

Kiedy funkcjonariusze weszli do jego mieszkania, mężczyzna zajmował się porcjowaniem marihuany. W lokalu tym była też amfetamina. Łącznie zabezpieczono blisko 70 porcji handlowych narkotyków, a także wagę elektroniczną do porcjowania środków odurzających oraz przyrządy służące do ich rozdrabniania.

W trakcie czynności do mieszkania przyszła kobieta, która - jak się okazało - była klientką 21-latka. Jeleniogórzanka przyznała się, że kupowała u niego marihuanę.

- Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających oraz handel nimi grozi mu nawet do 10. lat pozbawienia wolności – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy odczuwam w swoim budżecie domowym podwyżkę cen paliw?

Oddanych
głosów
327
Tak
67%
Nie
23%
Nie dotyczy, bo nie jeżdżę samochodem
10%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Odmładza tętnice i hamuje tworzenie się zakrzepów
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Średniowieczny most po konserwacji
 
Aktualności
Jelenia Góra będzie lśniła
 
Karkonoski Park Narodowy
Spokój dla cietrzewi i sokołów. Szlaki czasowo zamknięte
 
Szklarska Poręba
Najlepszy widok na Karkonosze – z tarasu obok dworca w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group