Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 6051
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Hala sportowa dla „Mechanika” i dla miasta

Wtorek, 16 marca 2010, 8:08
Aktualizacja: Sobota, 20 marca 2010, 20:20
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Hala sportowa dla „Mechanika” i dla miasta
Fot. .....
Jest szansa, że już niebawem rozpocznie się budowa nowej hali sportowej przy Zespole Szkół Technicznych „Mechanik” w Jeleniej Górze. Inwestycja czeka na ocenę merytoryczną i podpisanie umowy. Koszt zadania szacowny jest na 11,5 mln zł.

Hala o wymiarach 20x40 metrów z widownią na 1148 miejsc siedzących plus 400 miejsc dostawianych na trybunach to inwestycja, której budowa przy Zespole Szkół Technicznych „Mechanik” ma się rozpocząć jeszcze w tym roku. W ostatnim czasie wniosek o jej dofinansowanie z RPO, w ramach Lokalnego Programu Rewitalizacji miasta przeszedł pozytywną ocenę formalną.

– Lokalny Program Rewitalizacji został już zatwierdzony przez Urząd Marszałkowski, teraz czekamy tylko na oceny poszczególnych wniosków. W ramach budowy hali sportowej przy „Mechaniku”, w tym roku musi zostać ogłoszony przetarg i rozpoczęta sama inwestycja – mówi Miłosz Sajnog, zastępca prezydenta Jeleniej Góry.

Przeliczany jest kosztorys tej inwestycji. Czekamy na podpisanie umów Lokalnego Programu Operacyjnego i przystąpimy do działania. Zakończenie inwestycji planowane jest na rok 2011.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group