Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8593
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: H. Papaj na temat drugiej tury wyborów

Wtorek, 30 października 2018, 6:38
Aktualizacja: Środa, 31 października 2018, 6:49
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: H. Papaj na temat drugiej tury wyborów
Fot. Przemek Kaczałko
Hubert Papaj – kandydat komitetu "Zadbajmy o miasto", który w pierwszej turze wyborów na prezydenta Jeleniej Góry zgromadził 4620 głosów, podczas konferencji prasowej podziękował mieszkańcom za głosy oraz poinformował czy popiera któregoś z kandydatów w drugiej turze.

Jak zaznaczył lider "ZoM", minione wybory (I tura) były głosowaniem typowo na szyldy partyjne, ale i tak udało im się uzyskać dobry wynik.

Mamy realne szanse, również jako Bezpartyjni Samorządowcy - na kontynuowanie zarządzania województwem dolnośląskim - powiedział na wstępie Hubert Papaj, który dziękował mieszkańcom za głosy na jego osobę i deklaruje, że wkrótce powstanie stowarzyszenie Zadbajmy o miasto. - Przez najbliższe 5 lat chcemy pokazywać mieszkańcom jakie mamy pomysły, program i co chcemy zrobić - dodał czwarty w wyścigu o fotel prezydenta Jeleniej Góry.

Były zastępca Marcina Zawiły odpowiedział również czy popiera któregoś z kandydatów w drugiej turze wyborów.

- Przede wszystkim uważam, że każdy mieszkaniec Jeleniej Góry powinien czuć obowiązek, aby wziąć udział w drugiej turze wyborów. Jak będę głosować? Przeciwko obecnemu zastępcy prezydenta, z paru względów. Spotkaliśmy się obok dawnego targowiska przy ul. Kilińskiego, które od wielu lat jest nieczynne i straszy. W ramach kampanii wyborczej pomalowano rozwalające się ogrodzenie i to jedyny efekt kampanii na dzień dzisiejszy. Jeżeli obecny zastępca chce kontynuować politykę Marcina Zawiły, to my się z tym nie zgadzamy i moje sumienie nie pozwala mi głosować na Jerzego Łużniaka - tłumaczył H. Papaj, który uważa, że kandydat KO wygra wybory, ale chciałby, aby jego przewaga nad rywalem była jak najmniejsza.

Hubert Papaj nie zadeklarował jednoznacznie, że poprze Krzysztofa Mroza.

- Na pewno Jerzy Łużniak nie uzyska mojego głosu. Czy to będzie głos nieważny, czy na kontrkandydata - to pozostawiam do rozwagi wszystkim, którzy pójdą na wybory - wyjaśnia lider komitetu "Zadbajmy o miasto".

W niedzielę (4.11) w Jeleniej Górze dojdzie do dogrywki o władzę w naszym mieście. Zmierzą się Jerzy Łużniak (Koalicja Obywatelska) oraz Krzysztof Mróz (Prawo i Sprawiedliwość).

Twoja reakcja na artykuł?

24
38%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
2%
Nudzi
0
0%
Smuci
6
10%
Złości
32
51%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (69)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group