Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 7628
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Gwiazdka na gwiazdkę z serca świecąca

Niedziela, 14 grudnia 2008, 9:01
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 grudnia 2008, 8:22
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Gwiazdka na gwiazdkę z serca świecąca
Fot. TEJO
Bożonarodzeniowymi melodiami zabrzmiał w sobotę Teatr Zdrojowy podczas specjalnego koncertu, w którym okazję do występu na scenie miały niepełnosprawne dzieci i młodzież. Wspólnie kolędowali uczniowie, ich rodzice, widzowie, a wśród nich jeleniogórscy samorządowcy. Znani ludzie obdarowali występujących prezentami.

Koncert zorganizowany przez Teatr Jeleniogórski i zespół szkół przy cieplickim szpitalu uzdrowiskowym, był dwuczęściowy. Najpierw wystąpili uczniowie. Po przerwie, w czasie której można było nabyć na kiermaszu zorganizowanym w kuluarach cieplickiego teatru ozdoby świąteczne, przygotowane przez młodzież, odbył się występ Muzycznej Grupy Integracyjnej.

Gra kilkudziesięciu nie w pełni sprawnych muzyków i opiekunów, bardzo podobała się widowni wypełnionej do ostatniego miejsca. Wśród słuchaczy zauważyliśmy prezydenta Marka Obrębalskiego, wiceprzewodnicych rady miasta Annę Ragiel i Józefa Sarzyńskiego, radnych Piotra Miedzińskiego i Zbigniewa Ładzińskiego, Ryszarda Greka z zarządu powiatu i wielu innych jeleniogórzan.

Na zakończenie wystąpiły dwie znane już w Jeleniej Górze wokalistki, wykonując polskie i zagraniczne kolędy. Koncert zakończył się wspólnym kolędowaniem wykonawców i widzów.

W trakcie wieczoru wszyscy wykonawcy otrzymali od ważnych osobistości naszego miasta prezenty. W tym miejscu powinniśmy wymienić z nazwiska darczyńców i obdarowanych, ale tego nie zrobimy bo nie chodziło w tym koncercie sponsoring ale o serce, którego nikomu w tym dniu nie zabrakło.

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group