Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 5589
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Grunt to przedsiębiorczość

Czwartek, 4 marca 2010, 8:59
Aktualizacja: 8:59
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: Grunt to przedsiębiorczość
Fot. Organizatorzy
W połowie marca na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Wydział Gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jeleniej Górze odbędzie się Festiwal Przedsiębiorczości Boss. Organizatorzy nie próżnują proponując też inne wydarzenia.

Do udziału w nim zachęcają członkowie Studenckiego Forum Bussiness Centre Club. W ramach festiwalu odbędzie się wiele darmowych szkoleń dotyczących m. in. negocjacji, autoprezentacji i giełdy. Więcej informacji na jego temat można znaleźć na stronie internetowej: www.festiwalboss.pl

Przedsiębiorczy studenci kilka dni temu zorganizowali bezpłatne szkolenie w ramach projektu Inwestuj Bez Granic. Odbyło się ono dokładnie 23 lutego w jeleniogórskim Wydziale Gospodarki Regionalnej i Turystyki UE.

– Szkolenie poprowadziła firma GO4X, marki należącej do Domu Maklerskiego TMS Brokers S.A. W spotkaniu wzięło udział 50 osób. Uczestnicy mogli zagłębić się w tajniki inwestowania na rynku walutowym FOREX, poznać mechanizm jego funkcjonowania oraz poznać zasady zawierania transakcji walutowych – mówi Justyna Iwanowska Koordynatorka pionu Public Relations i Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS. – Dodatkową atrakcją spotkania było rozlosowanie wśród uczestników upominków – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group