Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 9231
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Grudzień z „Młodymi Duchem”

Środa, 6 grudnia 2017, 11:38
Autor: Przystań Twórcza
Jelenia Góra: Grudzień z „Młodymi Duchem”
Fot. Użyczone/PT
Biesiadne Andrzejki, Makrobiotyka, Koktajle pełne zdrowia oraz Wirtualne „Grzybobranie” – to listopadowe spotkania, w których wzięli udział członkowie Klubu Seniora „Młodzi Duchem”. Zapraszamy na kolejne imprezy w grudniu 2017r. do Przystani Twórczej – Cieplickiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Wstęp jest wolny.

„Młodzi Duchem” wspaniale bawili się podczas Biesiadnych Andrzejek z oryginalnymi wróżbami wybranymi przez seniorów. Uczestnicy imprezy wróżyli z wosku, z liczb, a nawet z dłoni. Wspólnie układali buty do progów, by wywróżyć kto wyjdzie w tym roku za mąż. Nie zabrakło śpiewów i tańców w kręgu do dźwięków akordeonu w wykonaniu pana Lucjana. Uczestnicy spotkania częstowali się również słodkościami, które sami upiekli.

Na kolejnym spotkaniu seniorzy pędzili limuzynami po autostradzie, rozwiązywali zasupłanie dłoni i ciała oraz tworzyli mandale marzeń, a to jedynie część z makrobiotycznych technik, jakie poznali. Autorskie spotkanie na temat makrobiotyki pozytywnie wpływającej na zdrowie cielesne oraz duchowe, poprowadziła członkini Klubu Seniora Maria Maczkowska.

Podczas spotkania z Jadwigą Sobieszczuk - przedstawicielką projektu biznesowego „Tylko dla kobiet”, działającą we współpracy z firmą Oriflame - członkowie Klubu dowiedzieli się jak układać dietę bogatą w witaminy. Seniorzy degustowali również produkty wellness, czyli zdrowotne koktajle, które dają dużo pozytywnej energii, poprawiają cerę, a nawet pomagają zachować młodość. Nie zabrakło ćwiczeń ruchowych w orientalnych rytmach.

Nasi „Młodzi Duchem” wzięli udział również w Wirtualnym „Grzybobraniu”. O interesujących gatunkach grzybów z regionu jeleniogórskiego oraz o ciekawostkach z nimi związanych opowiedziała Maja Marcinkowska, pracowniczka Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych w Sobieszowie. Seniorzy oglądali również fragmenty grzybów pod mikroskopem.

Dołącz do Klubu Seniora "Młodzi Duchem" - nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść :)
Zapraszamy na kolejne spotkania Klubu Seniora "Młodzi Duchem":

Grudzień z Klubem Seniora „Młodzi Duchem”:
- 06.12.2017 r. o godz. 16.00-18.00 - Klub Seniora „Młodzi Duchem” – Coaching 3. - Wstęp wolny
„Spotkanie integracyjno/poznawcze z elementami planowania rozwoju Klubu Seniora”, cz.3. Trzecie spotkanie z Marcinem Sobaszkiem, znakomitym coachem, trenerem personalnym, który zaprezentuje członkom Klubu Seniora „Młodzi Duchem” techniki motywacyjne oraz integracyjne. Klubowicze dopracują autorskie wydarzenia, które już zaczynają wdrażać w plan spotkań Klubu. Spotkanie w Przystani Twórczej.

- 13.12.2017 r. o godz. 16.00–18.00 - Klub Seniora „Młodzi Duchem” – Spotkanie Wigilijne - Wstęp wolny.
Wigilia Klubu Seniora „Młodzi Duchem” ze wspólnym kolędowaniem oraz podsumowaniem roku i prezentacją zdjęć. Klubowicze złożą sobie życzenia bożonarodzeniowe, zaśpiewają znane kolędy i pastorałki oraz powspominają wydarzenia z 2017r. Każdy przynosi drobny poczęstunek. Spotkanie w Przystani Twórczej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wjechałeś kiedykolwiek w dziurę w ulicy, a później musiałeś coś naprawiać u mechanika?

Oddanych
głosów
106
Tak
75%
Nie
15%
Było blisko...
9%
 
Głos ulicy
Wielka dziura – wjechałem w nią 2 razy
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
UB i SB w wersji cyfrowej
 
Inne wydarzenia
Przekroczył granice, skandal w Dubaju!
 
Kultura
Ponad Chmurami w Sobieszowie
 
Turystyka
Perełka odzyskuje blask – hotel Sanssouci w Karpaczu
 
Kultura
Sanie rogate – wczoraj i dziś
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group