Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 14399
Zalogowanych: 82
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Groźny wypadek obok sądu

Czwartek, 1 maja 2008, 15:39
Aktualizacja: 18:27
Autor: ROB
JELENIA GÓRA: Groźny  wypadek obok sądu
Fot. ROB
Kierowca potrącił dwie starsze kobiety na przejściu dla pieszych. Poszkodowane trafiły w ciężkim stanie do szpitala. Aleja Wojska Polskiego była zablokowana.

Do zdarzenia doszło tuż po godz. 15. na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego i Mickiewicza. Jadący volkswagenem passatem nie zauważył dwóch kobiet, w wieku 71 i 74 lat, przechodzących przez przejście dla pieszych i wjechał w nie. – Kobiety odbiły się od maski i wylądowały kilka metrów dalej – opowiadają świadkowie zdarzenia.

Karetką przewieziono je do szpitala. Przyczyny wypadku ustala policja. Wiadomo, że kierowca był trzeźwy. Najprawdopodobniej zamyślił się. Na drodze była bardzo dobra widoczność a i natężenie ruchu dzisiaj jest wyjątkowo niewielkie.

Przejazd aleją Wojska Polskiego był zablokowany na czas prowadzenia czynności przez policję. Samochody kierowane były objazdem ulicami Grottgera oraz Słowackiego. Po półtorej godziny jezdnię odblokowano. Poszkodowane pozostaną w szpitalu co najmniej siedem dni. Zdarzenie potraktowano jako wypadek drogowy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki masz stosunek do zbiórek, akcji charytatywnych?

Oddanych
głosów
438
Staram się pomagać wszystkim
30%
Pomagam tylko osobom, które znam
36%
Nie biorę udziału w taki akcjach
34%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Tak wyglądały zimy w przedwojennej Polsce
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Kultura
Orwellowski „1984” na scenie Teatru Norwida
 
Aktualności
Tajemnicze odgłosy –ponura kapliczka w Bukowcu
 
Aktualności
Bezsensowny mord. Z siekierą na księdza z Maciejowej
 
Aktualności
Koniec epoki w Muzeum Sportu
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group