Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy

Groźna chwila nieuwagi

Audio

Czytaj na głos

Autor: Mar 1 min czytania

Mercedes z oplem zderzyły się w sobotę przed południem u wlotu ul. Nadbrzeżnej w Powstańców Wielkopolskich. Jeden z kierowców jest ranny.

reklamy

– Chciałem wyjechać na ulicę Powstańców Wielkopolskich z Nadbrzeżnej, podjechałem do krawędzi mostu, barierki zasłaniały mi widok, podjechałem dalej i w tym momencie uderzył we mnie opel – powiedział nam kierowca mercedesa.

Najpewniej pojazd jechał za szybko, a na moście i w jego okolicach obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km na godzinę. Uszkodzenia obydwu samochodów są spore.

Interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Kierowca sportowego opla został odwieziony do szpitala z powierzchownymi obrażeniami. Stróże prawa ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka