Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6519
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Groził gimnazjaliście

Środa, 15 marca 2006, 0:00
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
Jeślibyś spróbował założyć mi kosz na głowę, to chirurg by cię nie pozbierał ze ściany – usłyszał czternastoletni Dawid Wojdat od swego nauczyciela chemii. Gimnazjalista nie jest jednak grzecznym aniołkiem. Często zachowuje się tak, jakby do szkoły chodził za karę -czytamy w Słowie Polskim Gazecie Wrocławskiej

Chłopak nie chce wyjąć z torby zeszytu z zadaniem domowym. Kładzie się na lekcji na ławce. Kilka dni temu po klasówce Dawid znowu nie chciał normalnie usiąść. – Zbagatelizowałem to, ale burczał pod nosem – opowiada Mirosław Ziółkowski, chemik z Gimnazjum nr 4 przy ul. Paulińskiej we Wrocławiu.

Nauczyciel ma ponad 20-letni staż pracy. – Nie wytrzymałem i powiedziałem: – Jeszcze kiedyś do tego dojdzie, że spróbujesz mi kosz na śmieci założyć na głowę. I dodałem, że wtedy najzdolniejszy chirurg żyletką nie pozbiera go ze ściany. Poniosło mnie. Nie powinienem dać się wyprowadzić z równowagi. Dlatego przeprosiłem.

Matka Dawida obawia się, że nauczyciel kiedyś pobije jej syna albo kogoś innego. – Jeżeli jest takim nerwusem, nie powinien chyba pracować w szkole – uważa Aneta Wojdat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group