Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 2695
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Grondowy&Kolendo – duet doskonały

Poniedziałek, 19 listopada 2018, 15:44
Aktualizacja: Środa, 21 listopada 2018, 11:00
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Grondowy&Kolendo – duet doskonały
Fot. Przemek Kaczałko
Publiczność zgromadzona w niedzielę (18.11) w Klubie Kwadrat bawiła się podczas programu muzyczno–rozrywkowego pn. "Jest taki kraj". Na scenie wystąpili: Jacek Grondowy i Aneta Kolendo, a towarzyszyli im młodzi muzycy Aureliusz Miszczyk i Agnieszka Urbanek.
Nasz kraj jest piękny, cudowny - dlatego w nim żyjemy, nie wyemigrowaliśmy - podkreśliła Aneta Kolendo, znana m.in. z występów w orkiestrze symfonicznej Filharmonii Dolnośląskiej, a od wtorku (20.11) również jako radna Rady Miejskiej Jeleniej Góry.

Artyści zaśpiewali kilka pięknych piosenek o Polsce i Polakach, w tym autorskie. Były też skecze, które bawiły zgromadzoną publiczność. To nie pierwsza okazja, kiedy można było zobaczyć duet Grondowy&Kolendo na jednej scenie.

Cały świat zachwyca się polskimi kobietami, a ja od dawna jestem zachwycony głosem Anety. To konkretna kobieta, która wie, czego chce. Ja też wiem, czego chcę, więc szybko dogadujemy się, dobieramy repertuar i występujemy - stwierdził Jacek Grondowy, którego można zobaczyć m.in. w sztukach Teatru Norwida.

Z duetem Grondowy&Kolendo często występują też muzycy: Robert Wróblewski, Wiktor Pelc.

Kochamy Polskę, jesteśmy Polakami, chcemy żyć w tym kraju, tym mieście i dlatego pomyśleliśmy, żeby program "Jest taki kraj" nie był patetyczny, lecz kulturalnie-humorystyczny, dający do myślenia - dodał J. Grondowy.

Twoja reakcja na artykuł?

9
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
6%
Złości
6
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group