Niedziela, 28 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Grasują podpalacze?

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Kolejny samochód spłonął na osiedlu Zabobrze. Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę.

reklamy

Na parkingu przy ulicy Karłowicza, blisko Gimnazjum nr 4, o godz. 1:45 zaczął palić się fiat 125. Okoliczni mieszkańcy zbudzeni coraz bardziej intensywnie unoszącym się cuchnącym dymem, zawiadomili straż pożarną. Jednostka ratownicza była na miejscu po kilku minutach i ugasiła płonące auto.

Na razie trudno określić, co było przyczyną wybuchu ognia. Nie wyklucza się podpalenia. Zwarcia instalacji elektrycznej pojazdu strażacy raczej nie biorą pod uwagę, ponieważ fiat od dłuższego czasu nie był uruchamiany.

To już drugi w ostatnim czasie pożar samochodu na największym osiedlu w mieście. Ostatnio płonął, po zwarciu instalacji, stary typ volkswagena busa. Na szczęście, poza stratami poszkodowanych, poważniejszych skutków udało się uniknąć. Właściciele pozostałych aut, pozostawionych na zatłoczonych zabobrzańskich parkingach, szybko usunęli swoje pojazdy.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka