Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 2259
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Grające zdjęcia w mroku piwiarni

Poniedziałek, 6 października 2008, 19:33
Aktualizacja: 20:05
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Grające zdjęcia w mroku piwiarni
Fot. TEJO
Zdjęcia Piotra Lewandowskiego można oglądać sącząc piwo, wino lub soczek w Braserii Unia na placu Ratuszowym. Otwarta dziś ekspozycja to kolejny element cyklu Fotoruszenie.

Piotr Lewandowski uwielbia fotografować koncerty, czemu dał wyraz na swojej debiutanckiej wystawie w bardzo kameralnym wnętrzu lokalu na placu Ratuszowym. Jedna ściana Unii została przeznaczona na ekspozycję kilku fotografii autora. Wśród nich wiosenne wspomnienie majowego koncertu zespołu Voo Voo. P. Lewandowski uwiecznił Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pospieszalskiego w muzycznej ekstazie.

Chyba nie bez powodu fotografie Piotra Lewandowskiego zawisły w braserii, czyli – pisząc bardziej po polsku – piwiarni. Autor wystawy jest bowiem browarnikiem amatorem i warzy świetne piwo domowej roboty. Na co dzień zajmuje się informatyką.
Na wernisaż przyszedł Jan Foremny z Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego, którego serdecznie powitała organizatorka całego przedsięwzięcia Agnieszka Romanowska.

Ten tydzień jest obfity w wydarzenia w Fotoruszeniu. 8 października w pubie Belfast swoje zdjęcia pokaże Anna Filipiak, a dzień później – w Blues Cafe – odbędzie się wernisaż wystawy Tomasza Solarka (godz. 18). 10 października w Książnicy Karkonoskiej będzie można wysłuchać prelekcji Roberta Wyłupka, który opowie o cyfrowej technice obróbki zdjęć. Początek: godz. 18.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group