Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 7544
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

GPP 2011: pobiegli na orientację

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 9:27
Aktualizacja: Wtorek, 16 sierpnia 2011, 17:30
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W dniach 12–14 sierpnia w Jeleniej Górze i okolicach odbyły się zawody Grand Prix Polonia organizowane przez MKS Paulinum Jelenia Góra.

Najlepiej spośród zawodników jeleniogórskich zaprezentował się Maciej Lucerski (2.miejsce w kat.M14). W pozostałych kategoriach Ksawery Szymański był piąty w M12, Mateusz Dzioba czwarty w M16, a Michał Kalata zajął szóstą lokatę w M21.

Wyniki (kobiety):
K10N:
1) Ohlaszeny Zuzanna (KS Kościelec Chrzanów)
2) Widziewicz Aleksandra (MKS MOS Wrocław)
3) Onik Małgorzata (UKS Saper Kazuń Nowy)

K12:
1) Królik Kinga (UKS Azymut Pabianice)
2) Biederman Adrianna (WKS Wawel Kraków)
3) Morawska Zuzanna (UKS Azymut 45 Gdynia)
--
9) Wierzba Wiktoria (MKS Paulinum Jelenia Góra)

K14:
1) Szmulkowska Magdalena (PUKS Młode Orły)
2) Urbanowicz Kinga (UKS OSiR Góra Kalwaria)
3) Bek Aleksandra (UOLK Atletyczny)
--
13) Młynarska Angelika (MKS Paulinum Jelenia Góra)

K16:
1) Białkowska Aneta (UKS Orientuś Łódź)
2) Macul Martyna (UKS Traper Złocieniec)
3) Wańczyk Zuzanna (PUKS Młode Orły)
--
7) Burdyna Dominika (Tukan Iwiny)

K18:
1) Morawska Anna (UKS Azymut 45 Gdynia)
2) Kulczycka Dominika (KS Kościelec Chrzanów)
3) Donczew Anna (WKS Śląsk Wrocław)

K20:
1) Kołodziej Paulina (WKS Śląsk Wrocław)
2) Reinhardt Anna (UKS Orientuś Łódź)
3) Ewiak Natalia (UKS Orientuś Łódź)

K21:
1) Gronostaj Beata (indywidualnie)
2) Priadkina Tetiana (Ukraina)
3) Jabłońska Anna (indywidualnie)

K21E:
1) Kovarova Kristyna (Oddil OB Kotlarka)
2) Plochova Dominika (Oddil OB Kotlarka)
3) Svobodna Sarka (Oddil OB Kotlarka)

K35:
1) Włodarczyk Anna Maria (1BSap Brzeg)
2) Kozłowska Jolanta (Koziołki Kraków)
3) Rycerska Marzena (KS Artemis Wrocław)

K40:
1) Morawska Irena (UKS Azymut 45 Gdynia)
2) Czerkawska Urszula (MUKS Gliwice)
3) Tarnowska Ewa (MKS Start Lublin)

K50:
1) Movko Marina (Kaliningrad)
2) Solovyeva Elena (Kaliningrad)
3) Langrova Eva (TJ START Nachod)

K60:
1) Krizova Zdenka (UNITOP SKP Zdar)
2) Rufferova Iva (TJ START Nachod)
3) Ehlova Iva (TJ START Nachod)

Wyniki (mężczyźni):
M10N:
1) Baran Grzegorz (WKS Wawel Kraków)
2) Porzycz Grzegorz (UKS Azymut 45 Gdynia)
3) Pachnik Staś (UKS Tukan Iwiny)
--
6) Słoma Grzegorz (Tukan Iwiny)

M12:
1) Killar Lukas (OOB TJ Lokomotiva)
2) Killar Dominik (OOB TJ Lokomotiva)
3) Kisielewicz Jakub (UKS Azymut Pabianice)
--
5) Szymański Ksawery (MKS Paulinum Jelenia Góra)

M14:
1) Sawościanik Adam (UKS Traper Złocieniec)
2) Lucerski Maciej (MKS Paulinum Jelenia Góra)
3) Baran Jan (WKS Wawel Kraków)
--
8) Szymański Kornel (MKS Paulinum Jelenia Góra)

M16:
1) Rzeńca Krzysztof (UKS Orientuś Łódź)
2) Garbacik Michał (WKS Wawel Kraków)
3) Podsiadły Mateusz (WKS Śląsk Wrocław)
4) Dzioba Mateusz (MKS Paulinum Jelenia Góra)
--
7) Nowak Maciej (MKS Paulinum Jelenia Góra)

M18:
1) Jasiński Witold (UKS Orientuś Łódź)
2) Iwaszczyszyn Joachim (WKS Śląsk Wrocław)
3) Ostój Piotr (WKS Śląsk Wrocław)

M20:
1) Olejnik Michał (UKS Azymut Pabianice)
2) Niewiedziała Robert (UKS Siódemka Rumia)
3) Wojnowicz Marek (UKS Tukan Iwiny)

M21:
1) Ignatiev Oleksii (Ukraina)
2) Zawodnik Łukasz (WKS Oleśniczanka Oleśnica)
3) Olech Przemysław (UKS Siódemka Rumia)
--
6) Kalata Michał (MKS Paulinum Jelenia Góra)

M21E:
1) Pawlak Bartosz (WKS Grunwald Poznań)
2) Janata Martin (Oddil OB Kotlarka)
3) Jasiński Maciej (WKS Śląska Wrocław)

M35:
1) Banach Robert (WKS Grunwald Poznań)
2) Nowak Remigiusz (TRAILteam)
3) Kvedaravicius Mindaugas (OK Levno)

M40:
1) Moszkowicz Paweł (WKS Wawel Kraków)
2) Sobczyński Kalikst (WKS Śląsk Wrocław)
3) Killar Marek (OOB TJ Lokomotiva)
--
6) Pachnik Dariusz (UKS Tukan Iwiny)

M45:
1) Widziewicz Remigiusz (WKS Śląsk Wrocław)
2) Kozłowski Jacek (Koziołki Kraków)
3) Morawski Paweł (UKS Azymut 45 Gdynia)

M50:
1) Kryjomski Jerzy (KS Kościelec Chrzanów)
2) Porzycz Jerzy (UKS Azymut 45 Gdynia)
3) Olech Andrzej (MKS Start Lublin)

M55:
1) Gracjasz Jan (WKS Wawel Kraków)
2) Guga Romuald (WKS Śląsk Wrocław)
3) Krochmal Andrzej (WKS Gwardia Warszawa)

M60:
1) Bartkowiak Edward (WKS Grunwald Poznań)
2) Gliński Henryk (KS Artemis Wrocław)
3) Trzpil Lech (KS OK!Sport Warszawa)

M65:
1) Wasilewski Stanisław (UKS Saper Kazuń Nowy)
2) Pietkiewicz Waldemar (indywidualny)
3) Sokolar Zdenek (TJ START Nachod)

M70:
1) Havlik Jaroslav (Sportcentrum Jicin)
2) Dura Kazimierz (WKS Śląsk Wrocław)
3) Namysł Stanisław (Wrocław)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group