Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 7425
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gościnny wyścig przełajowy

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 27 lutego 2008, 20:09
Aktualizacja: 20:12
Autor: JEN
Fot. Organizator
Do VI Ogólnopolskiego Wyścigu Przełajowego o Memoriał Janka Kozłowskiego zgłosiło się ponad 80 zawodników.

Uczestnicy tej imprezy konkurowali ze sobą na stadionie przy ul. Lubańskiej w różnych kategoriach wiekowych. Wygrywali przeważnie przybysze spoza jeleniogórskiego regionu.

Podajemy wyniki:

młodziczki (3x2500 m)
1. Marlena Przewięda (Górnik Wałbrzych)
2. Iwona Kuczab (Karolina Jaworzyna Śl.)
3. Justyna Duda (Górnik Wałbrzych)

młodzicy (żaki, 3x2500 m)
1. Mariusz Nawrocki (Trasa Zielona Góra)
2. Maciej Barkowski (Oriens Chojnów)
3. Piotr Klimek (Zywer Legnica)

juniorka młodsza (3x2500 m)
1. Martyna Kazimierczak (ZSZ Stare Bogaczowice)
2. Agnieszka Wojtas (Karolina Jaworzyna)
3. Dorota Silarska (Centrum Nowa Ruda0

juniorka (3x2500 m)
1. Angelika Szwinta (Jelenia Góra)
2. Anna Kuniej (Karolina Jaworzyna Śl.)
3. Karolina Repczyńska (Luks Skarbek Złotoryja)

seniorka (3x2500 m)
1. Anna Szwinta (Jelenia Góra)

junior młodszy (4x2500 m)
1. Piotr Bartolewski (Scout Częstochowa)
2. Aleksander Rybski (WKK Wrocław)
3. Dawid Brudziński (Lux Baszta Złotoryja)

Junior (6x2500 m)
1. Paweł Wojczal (Trasa Zielona Góra)
2. Paweł Peciak (Trasa Zielona Góra)
3. Bartosz Łysak (Gónik Wałbrzych)
7. Jacek Jędrasiewicz (Formicki Bike Jelenia Góra)

masters (4x2500 m)
1. Krzysztof Tuszecki (Jelenia Góra)
2. Rafał Ignaczak (Jelenia Góra)
3. Mariusz Piotrowski (Jarex Sirbud Wałbrzych)

masters II (4x2500 m)
1. Rafał Dymek (Energetyk Szczecin)
2. Wojciech Bartolewski (Scout Częstochowa)
3. Jarosław Wojczal (Piechowice)

masters III (4x2500 m)
1. Krzyszto Lenkowski (Wrocław)
2. Janusz Zywer (Zywer Legnica)
3. Waldemar Twardziszewski (Podgórzyn)

masters IV (2x2500 m)
1. Edward Lascioli (Szklarska Poręba)
2. Marian Mróz (Moto Mróz Rzymówka)

masters V (2x2500 m)
1. Bronisław Pichurski (Opole)
2. Tadeusz Ferkaluk (Złotoryja)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~africa 27-02-2008 21:27
brawa dla organizatorow... zeby robic 5 kategorii mastersow a nie zrobic elity...:/
~ciekawy 28-02-2008 9:34
a ile tej Elity było???
~karkoinosz 28-02-2008 17:38
Wyścig ten jest tradycją otwarcia kolarskiego na Dolnym Śląsku .Tak jest i będzie. Brawa dla organizatotrów.
~ktoś 28-02-2008 19:19
trasa była ok tylko nagrody słabe
~Tycio 4-03-2008 10:07
z ELITY był jeden zawodnik Rafał Ignaczak
~antek 17-03-2008 10:19
Rafał Ignaczak to moj (lokalny) faworyt na sezon 2008 zarówno w XC jak i maratonach...30-stka na karku ale moc okrutna :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group