Środa, 24 czerwca
20°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy

Gorąco w Cieplicach

Audio

Czytaj na głos

Autor: carioca 1 min czytania

Za cztery lata popływamy w wodach termalnych.

reklamy
reklamy

W środku straszącej od lat 80-tych konstrukcji budynku, w którym miały powstać obiekty Uzdrowiska Cieplice, już za cztery lata z kąpieli w basenie z wodą termalną będą mogli skorzystać kuracjusze i zainteresowani. Sam gmach przestanie szpecić, a stanie się ozdobą tyłów cieplickiego zdroju. Środki na rozbudowę gmachu będą częściowo pochodziły z funduszy Unii Europejskiej.

To nie przedwyborcza propaganda sukcesu, ale zapowiedzi, które usłyszeliśmy podczas wtorkowego otwarcia Pawilonu Zdrojowego Jaś, który po gruntownym remoncie będzie udostępniony kuracjuszom, którzy leczą się w Cieplicach.

Tam właśnie Robert Moskwa pokazał podczas multimedialnej prezentacji, jak będą wyglądały wnętrza basenu. Zebrani mogli także obejrzeć projekty, które zawisły na ścianach otwartego obiektu.
Znalazła się tam również wystawa „Cieplice wczoraj i dziś” obrazująca uroki dawnego uzdrowiska.

Goście, pośród których znaleźli się przedstawiciele ministerstwa, samorządowcy i ludzie związani z uzdrowiskiem, obejrzeli wyremontowany pawilon zdrojowy, w którym przez lata mieścił się uzdrowiskowy szpital dziecięcy.
Uroczystość okraszono poczęstunkiem oraz obiadem w pawilonie Edward.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Praca na zmywaku - dorywcza w weekendy od zaraz Poszukujemy osoby do pracy w weekendy na zmywaku w hotelu Termy Karkonosze w Staniszowie. Praca od zaraz. Twój zakres obowiązków -dbanie o o… Recepcjonistka/Recepcjonista Ultima Auto dealer ŠKODA, KIA, ISUZU, MG, OMODA, JAECOO w Jeleniej Górze poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty. Twój zakres o… Szukamy kucharzy z pasją i dobrym humorem! Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska: • Kucharz Śniadaniowy • Kucharz Bufetowy • Kucharz A la Carte Praca w Staniszowie, ul. Zdr…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka