Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 2976
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Gorąco w Cieplicach

Środa, 17 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Środa, 17 października 2007, 8:32
Autor: carioca
Jelenia Góra: Gorąco w Cieplicach
Fot. rylit
Za cztery lata popływamy w wodach termalnych.

W środku straszącej od lat 80-tych konstrukcji budynku, w którym miały powstać obiekty Uzdrowiska Cieplice, już za cztery lata z kąpieli w basenie z wodą termalną będą mogli skorzystać kuracjusze i zainteresowani. Sam gmach przestanie szpecić, a stanie się ozdobą tyłów cieplickiego zdroju. Środki na rozbudowę gmachu będą częściowo pochodziły z funduszy Unii Europejskiej.

To nie przedwyborcza propaganda sukcesu, ale zapowiedzi, które usłyszeliśmy podczas wtorkowego otwarcia Pawilonu Zdrojowego Jaś, który po gruntownym remoncie będzie udostępniony kuracjuszom, którzy leczą się w Cieplicach.

Tam właśnie Robert Moskwa pokazał podczas multimedialnej prezentacji, jak będą wyglądały wnętrza basenu. Zebrani mogli także obejrzeć projekty, które zawisły na ścianach otwartego obiektu.
Znalazła się tam również wystawa „Cieplice wczoraj i dziś” obrazująca uroki dawnego uzdrowiska.

Goście, pośród których znaleźli się przedstawiciele ministerstwa, samorządowcy i ludzie związani z uzdrowiskiem, obejrzeli wyremontowany pawilon zdrojowy, w którym przez lata mieścił się uzdrowiskowy szpital dziecięcy.
Uroczystość okraszono poczęstunkiem oraz obiadem w pawilonie Edward.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group