Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6224
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Górą nasi w Lawinie

Poniedziałek, 22 września 2008, 22:18
Aktualizacja: Czwartek, 25 września 2008, 8:54
Autor: JEN
Ewa Szmel z Piechowic i Piotr Paciejewski z Jeleniej Góry zwyciężyli w szóstym z kolei Międzynarodowym Marszozbiegu ze Śnieżki do Samotni, zwanym Lawiną.

W tym roku zawodnicy pokonując trasę liczącą 6 km. prowadzącej ze Śnieżki, Dom Śląski, Spaloną Strażnicę, Strzechę Akademicką do schroniska Samotnia walczyli nie tylko ze sobą, ale również z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Było zimno i wiał silny wiatr.

Mimo tego spośród 250 zgłoszonych zawodników do rywalizacji wystartowało ponad 100 osób. Zwycięzcą wśród mężczyzn został P. Paciejewski, wygrywając po raz trzeci te zawody. Wcześniej wygrywał w poprzednich dwóch latach, a w 2004 r zajął trzecie miejsce.

Spośród zawodników z naszego regionu w czołówce znaleźli się ponadto: Adrian Strzałkowski z Piechowic (2.), Kuba Barchacki z Karpacza (6.), Rafał Głowacki z Miłkowa (8.), Jarosław Purzyński z Jeleniej Góry (9.) i Wojciech Ćwiąkała z Jeleniej Góry (10.).

W pierwszej piątce w rywalizacji kobiet znalazły się tylko przedstawicieliki naszego regionu: Ewa Szmel z Piechowic, Justyna Gromala z Marciszowa, Marta Witke z Karpacza, Anna Szczęch z Piechowic i Monika Burdelak z Karpacza.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group