Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8347
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Głupota nie zna granic

Czwartek, 19 października 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 października 2006, 15:55
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Głupota nie zna granic
Fot. Arkadiusz Piekarz
Idiotyczny żart uczniów na kilka godzin zdezorganizował pracę policji.

W środę przed południem dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze został powiadomiony przez 40-letnią jeleniogórzankę o zdarzeniu, którego była świadkiem na przystanku MZK przy ul. Kiepury.

– Podjechał tam samochód marki Polonez, wysiadło z niego dwóch młodych mężczyzn w wieku około 20 lat i do bagażnika wrzuciło młodego człowieka, który czekał na autobus – wyjaśnia nadkom. Edyta Bagrowska, oficer prasowa komendanta miejskiego.

Ta informacja zmobilizowała kilkunastu policjantów na parę godzin. Z relacji świadka zdarzenie wyglądało na bardzo niebezpieczne.
W trakcie czynności policjanci ustalili, że samochód należy do młodego jeleniogórzanina, ucznia jednej z jeleniogórskich szkół średnich.

Chłopak został zatrzymany. W trakcie rozmowy wyjaśnił, że w tym czasie miał godzinę przerwy w nauce i postanowił wraz z kolegami przejechać się po mieście.

Przy ul. Kiepury wpadł na pomysł, że jeden z nich wyjdzie z samochodu na przystanek, a następnie oni tam podjadą i wrzucą go do bagażnika. Chłopak oświadczył, iż był to tylko głupi żart.

Wszyscy uczestniczący w tej „zabawie” są uczniami tej samej szkoły. O zachowaniu uczniów policja poinformowała dyrekcję placówki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (89)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group