Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 10136
Zalogowanych: 109
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Gładkie zwycięstwo Orlika

Środa, 8 października 2014, 21:30
Aktualizacja: 21:32
Autor: Przemek Kaczałko
Trzecie zwycięstwo odniosły piłkarki jeleniogórskiego Orlika, które w minioną niedzielę podejmowały beniaminka z Jedliny Zdroju. Praktycznie całe spotkanie podopieczne Dawida Trzciołka spędziły na połowie przeciwniczek, aplikując im 6 bramek.

Jeleniogórzanki bardzo szybko otworzyły wynik meczu, bowiem już w 3. minucie po dośrodkowaniu Chrabąszcz defensywa Zdroju nie potrafiła wybić piłki, co wykorzystała Walczak strzelając na 1:0. W 12. minucie po podobnej akcji drugiego gola zdobyła Walczak, a tuż przed przerwą celnym strzałem z 20 metrów popisała się Dagmara Dyzio. Po zmianie stron oblężenie bramki jedlinianek przyniosło efekty po 10 minutach, kiedy to Chrabąszcz wykorzystała asystę Hibner strzelając na 4:0. Chwilę później gospodynie cieszyły się z kolejnego trafienia, ponieważ Dyzio pokazała rywalkom jak wykonuje się rzuty wolne w pobliżu pola karnego. W 65. minucie piłkarka ze Świerzawy skompletowała hat-tricka ustalając wynik na 6:0. Warto przy tym zaznaczyć, że debiutu w III-lidze doczekały się 16-letnia Agata Zbrzyzny oraz 15-letnia Klaudia Orszulak.

Orlik Jelenia Góra - Zdrój Jedlina Zdrój 6:0 (3:0)
Gole: 1:0 Walczak 3', 2:0 Walczak 12', 3:0 Dyzio 40', 4:0 Chrabąszcz 50', 5:0 Dyzio 53', 6:0 Dyzio 65'.
Orlik: Cybulska - Damasiewicz (60' Wróbel), Kuczaj, Chrabąszcz (70' Morańska), Walczak, Zych, Zbrzyzny (41' Hibner, 55' Glądała), Dziewit (41' Lechman), Sawicz (55' Orszulak), Raszkowska, Dyzio.

Sonda

Czy na ulicy Wolności powinno być więcej np. świateł, aby spowolnić ruch na odcinku do Cieplic?

Oddanych
głosów
161
Tak
31%
Nie, tak jak jest jest dobrze
60%
Nie mam zdania
9%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Kultura
Teatry uliczne – 3 dzień – Teatr KTO, Kraków
 
Aktualności
Zawieszki w lesie to nie śmieci
 
Kultura
Teeatry uliczne w Jeleniej Górze – dzień trzeci
 
Aktualności
Uwaga przy skręcie z Wolności w Nadbrzeżną!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group