Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 3270
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Gitarą i piórem” – wrażeń nie brakowało

Wiadomości: Karpacz
Poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 16:21
Aktualizacja: 18:06
Autor: Org
Fot. Archiwum Organizatora
W miniony weekend ( 14–15 sierpnia) w Karpaczu odbyła się XXVII edycja festiwalu poezji śpiewanej i piosenki autorskiej „Gitarą i Piórem”. Były to dwa dni pełne muzyki i interesujących wykonań.

W piątkowy wieczór na scenie wystąpili: Hanka Wójciak, Magda Umer, Mariusz Lubomski i Piotr Bukartyk. Ogromną niespodzianką było wykonanie wspólnego utworu Magdy Umer i Artura Andrusa.

Natomiast w sobotę można było usłyszeć Piotra Woźniaka, Przemka Paśko, Magdalenę Łazar i Massier, zespół Czerwony Tulipan i grupę CO TO.

Publiczność nie zawiodła i jak zawsze licznie zjawiła się na stoku Lodowiec. Stali bywalcy przynieśli ze sobą koce i leżaki. - Zapraszamy za rok – zachęcają do udziału organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~poiu 17-08-2015 16:47
W sobotę koncert prowadził jakiś wyjątkowy nieudacznik. Nie dość, że większość czytał z kartki, to jeszcze robił to beznamiętnie. Przed wystepem P.Woźniaka po prostu na długo zamilkł. Może to nawet lepiej...:-))). Telepnęło mnie jak na wstępie powitał gości, którzy po raz 27. spotykają się "TU". Panie prowadzący, jak niektórzy byli na "Gitarą i piórem" w Borowicach, to pan pewnie jeszcze nie wiedział, gdzie jest Karpacz.
~ 17-08-2015 16:56
bardzo udana edycja a koncert Magdy Umer rewelacja do tego Lubomski swietny Bukartyk ,Hanka Wojciak no i dla mnie prawdziwe odkrycie Przemek Pasko ,Czerwony Tulipan na final do tego tlumy na polanie i zrobilo sie pieknie.
~Miłośnik Gitarą ... 19-08-2015 8:58
Dwa różne dni. W piątek Krzysiek Langer fajnie prowadził, czuł klimat takiej imprezy, natomiast Tadziu Wnuk, którego bardzo lubię, był bardzo słaby. Do organizatorów: Jak można było nie wręczyć 30 czerwonych tulipanów, dla zespołu, który obchodzi 30 lecie pracy?III Nie stać? A Tadeusz mógł pociągnąć całą polanę do zaśpiewania 100 lat. Czy wszyscy mają zakaz mówienia, że Gitarą i Piórem zaczęło się 27 lat temu w Borowicach?, Przecież to tradycja, a z uporem maniaka prowadzący powtarzali, że TU od 27 lat ... Zespoły fajne, Mariusz Lubomski był super, tylko Magdalena Łazar popadła w samouwielbienie ... to nie dla niej impreza. Tylko ona zeszła ze sceny bez bisu. I jeszcze ... jak można w czasie występu Czerwonego Tulipana zdejmować banery, które były na froncie sceny?
~do milosnika GItara 19-08-2015 10:10
Oj chyba nie zaprosili na bankiet

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group