Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 8 maja
Imieniny: Stanisława, Wiktora
Czytających: 8741
Zalogowanych: 60
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENA GÓRA: Gimnazjaliści włamywaczami

Środa, 10 lutego 2010, 14:06
Aktualizacja: 14:06
Autor: TEJO
Troje uczniów z jednego z gimnazjów w Jeleniej Górze włamywało się do szafek ubraniowych swoich kolegów. Każdy ze sprawców ma na swoim koncie co najmniej cztery takie czyny. Czeka ich sprawa przed sądem rodzinnym.

Policjanci zatrzymali dwóch uczniów i uczennicę jednego z jeleniogórskich gimnazjów w wieku 13-14 podejrzanych przestępstwa przeciwko mieniu – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Każdy z nieletnich ma na swoim koncie co najmniej cztery próby bądź włamania do szafek ubraniowych swoich kolegów. Wszystkich tych czynów dopuścili się w styczniu 2010 roku w jednym z jeleniogórskich gimnazjów. Sprawcy posługiwali się dopasowanym kluczem. Ich łupem padło obuwie sportowe i inne drobne przedmioty – ustaliła policja.

Nieletni przyznali się do tych przestępstw. Trudno przypuszczać, aby ponieśli surowe konsekwencje za te czyny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy brałaś/eś udział w którymś spotkaniu z kandydatem/tką na prezydenta Polski??

Oddanych
głosów
560
Tak
19%
Nie
70%
Nie interesuję się polityką wcale
11%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Aktualności
Senator interweniuje w sprawie zapory w Mysłakowicach
 
Kilometry
W Cieplicach prawie jak w Indiach – trąbią ile wlezie
 
Aktualności
Dużo atrakcji podczas Juwenaliów
 
Piłka nożna
"Przejechali się" po Moto–Jelczu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group