Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy

Gimnazjaliści na sądowej ławie

Audio

Czytaj na głos

Autor: Polskie Radio Wrocław 96,7 FM 1 min czytania

Trzech gimnazjalistów z Chełmska Śląskiego stanie przed sądem dla nieletnich. Zgodnie z ustaleniami policji przez ponad rok bili i zastraszali swoich dwóch rówieśników.

reklamy
reklamy

Mieli to robić tak, że nikt z nauczycieli się nie zorientował. Dopiero list jednej z ofiar, że ma myśli samobójcze spowodował, że nauczyciele poprosili o pomoc policję. Ta ustaliła, że sprawcami maltretowania kolegów są trzej uczniowie z dobrych domów, z bardzo dobrymi rnwynikami w nauce, po których nikt by się niczego nie spodziewał.
Rodzice podejrzewanych chłopców uważają jednak, że ich dzieci niczego złego nie zrobiły. Już sam kontakt z policją był i dla chłopców i dla ich rodziców ogromnych stresem.
Sprawa trafiła do sądu rodzinnego w Kamiennej Górze. Sąd musi teraz przesłuchać dwóch z trzech domniemanych sprawców maltretowania, bo na przesłuchanie ich wcześniej przez policję nie zgodzili się rodzice.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka