Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Gimnazjaliści na sądowej ławie

Audio

Czytaj na głos

Autor: Polskie Radio Wrocław 96,7 FM 1 min czytania

Trzech gimnazjalistów z Chełmska Śląskiego stanie przed sądem dla nieletnich. Zgodnie z ustaleniami policji przez ponad rok bili i zastraszali swoich dwóch rówieśników.

reklamy

Mieli to robić tak, że nikt z nauczycieli się nie zorientował. Dopiero list jednej z ofiar, że ma myśli samobójcze spowodował, że nauczyciele poprosili o pomoc policję. Ta ustaliła, że sprawcami maltretowania kolegów są trzej uczniowie z dobrych domów, z bardzo dobrymi rnwynikami w nauce, po których nikt by się niczego nie spodziewał.
Rodzice podejrzewanych chłopców uważają jednak, że ich dzieci niczego złego nie zrobiły. Już sam kontakt z policją był i dla chłopców i dla ich rodziców ogromnych stresem.
Sprawa trafiła do sądu rodzinnego w Kamiennej Górze. Sąd musi teraz przesłuchać dwóch z trzech domniemanych sprawców maltretowania, bo na przesłuchanie ich wcześniej przez policję nie zgodzili się rodzice.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka