Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 27 lutego
Imieniny: Anastazji, Gabriela
Czytających: 15032
Zalogowanych: 102
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Gigantyczna używka

Czwartek, 12 lipca 2007, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 12 lipca 2007, 14:01
Autor: TEJO
Kotlina Jeleniogórska: Gigantyczna używka
Fot. Archiwum
Ponad 400 litrów alkoholu i blisko 1000 paczek papierosów w pomieszczeniach gospodarczych w Kowarach.

Na takie znalezisko natrafili policjanci na posesji należącej do 42-letniego mieszkańca Kowar. Mężczyzna był w kręgu podejrzanych o posiadanie „lewych” pojemników z alkoholem oraz dużej ilości papierosów bez znaków akcyzy.

– W środę około godziny 7.00 policjanci, w związku z podejrzeniem sprawdzili pomieszczenia gospodarcze, garaż i strych, które użytkował zatrzymany – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Znaleźli tam około 400 litrów alkoholu bez akcyzy w 0,5 litrowych butelkach, 5-litrowy kanister z alkoholem oraz 1500 pustych butelek z etykietkami znanych firm spirytusowych, a także blisko 1000 paczek papierosów.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności tej sprawy.

Możliwe, że alkohol był rozlewany do butelek i sprzedawany pokątnie. Kowary znane są z przypadków śmiertelnych zatruć wyskokowymi płynami niewiadomego pochodzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślisz o imprezach rajdowych w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
494
Świetny pomysł
37%
Jestem na nie
38%
Jest mi to obojętne
25%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy prawie go nie jedzą… a blokuje raka i cukrzycę
 
Rozmowy Jelonki
Te filmiki "zalewają" mózg młodzieży dopaminą
 
Aktualności
Bez krawata, za to z piłką – minister daje przykład
 
Aktualności
Rozszczelnienie sieci gazowej. Ewakuacja mieszkańców!
 
Czechy
Czeska Szwajcaria po wielkim pożarze. Cud wokół skalnej bramy
 
Aktualności
Majestatyczna Śnieżka w obiektywie kamery
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group