Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 9584
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Giganci Rocka pod Śnieżką

Niedziela, 24 lipca 2011, 8:15
Aktualizacja: 8:17
Autor: Agrafka
Lady Pank i Wilki, wystąpią w Karpaczu już 30 lipca o 20.00 na stadionie miejskim przy ul. Krótkiej. Bilety w przedsprzedaży kosztują 30 zł, a w dniu koncertu będą kosztować 40 zł. Wejściówki można zakupić w biurze turystycznym w Karpaczu, w Rezydencji Patria oraz u jubilera Stanka.

Zespół Wilki, który ma już na swoim koncie dziewięć albumów, został założony w 1991 r. przez lidera grupy Roberta Gawlińskiego. Muzycy zdobyli dwie Złote Płyty i jedną Platynową. Artyści zaprezentują swoją dotychczasową twórczość, także można będzie usłyszeć zarówno te starsze, jak i najnowsze piosenki.

Na twórczości Lady Pank wychowywały się całe pokolenia. Zespół, który powstał w 1981 r. jest swoistą ikoną wolnościowych dążeń młodych ludzi i krytyki ustroju komunistycznego, a w późniejszych latach systemu państwa polskiego, ale artyści grają również piosenki rozrywkowe. Zespół wydał ponad 20 płyt i stworzył dziesiątki przebojów. Skład ulegał rotacji, ale niezmienni pozostali wokalista i gitarzysta Jan Borysewicz oraz wokalista Janusz Panasewicz. „Maraton” to tytuł najnowszego albumu grupy wydanego w tym roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group