• Wtorek, 19 marca 2019
  • Godz. 3:27
  • Imieniny: Józefa, Bogdana
  • Czytających: 2781
  • Zalogowanych: 5
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Giełda pracy – we wtorek!

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 9 lipca 2018, 13:06
Aktualizacja: Wtorek, 10 lipca 2018, 7:17
Autor: CEiPM
Fot. Organizator
W jeleniogórskim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP (ul Wiejska 29 pok. 113) odbędzie się 10 lipca od godz. 13.00 giełda pracy dla zainteresowanych opieką nad starszymi osobami.

W Jeleniej Górze nie zostało wielu bezrobotnych. Panuje przekonanie, że jeśli ktoś chce to pracę znajdzie. Jednak każdy kto rozważa wyjazd do pracy w charakterze opiekuna powinien na takie spotkanie przyjść. Przedstawiciele firmy najpierw przedstawią swoją propozycję zatrudnienia, bonusy które oferuje ich firma a potem z zainteresowanymi osobami poprowadzą rozmowy rekrutacyjne.

Giełda to okazja do spotkania się z przyszłym pracodawcą zarówno dla osób bezrobotnych i dla tych, którzy chcą zmienić miejsce pracy. Jak zapewnia pracodawca, nie trzeba mieć ukończonych szkoleń kursów w tym kierunku, najważniejsze jest doświadczanie, nawet to nabyte przy rodzinie. Jednak warunkiem koniecznym, jest znajomość języka niemieckiego.

OHP pośredniczy w zatrudnieniu młodych ludzi w wieku powyżej 15 roku życia, ale osoby niepełnoletnie muszą uzbroić się w cierpliwość, mało pracodawców chce zatrudniać je na okres wakacji. Aktualne oferty pracy ze wszystkich młodzieżowych biur w Polsce zamieszczane są na stronie www.mbp.ohp.pl http://www.mbp.ohp.pl/

Dużą bazę ofert pracy w innych krajach Europy wszyscy pełnoletni chętni mogą znaleźć na stronach Eures - Sieć EURES (EURopean Employment Services – Europejskie Służby Zatrudnienia). Warto zaglądać na: www. eures.praca.gov.pl/

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
889
Tak
38%
Nie
54%
Nie mam zdania
7%
Głos ulicy
Ulgi dla młodych, ale nie dla wszystkich?  
TV Dami
18.03.2019 r. – Serwis Informacyjny Telewizji Dami Jelenia Góra  
Miej świadomość
Leszek Żebrowski – Czy Żołnierze Wyklęci byli bandytami?  
Dialogi Jelonki
Krew (zawsze) potrzebna od zaraz
Aktualności
Zamiany w przepisach wyborczych  
Aktualności
Domino IV  
Copyright © 2002-2019 Highlander's Group