Środa, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 8468
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Get Fit Fitness już w Jeleniej Górze. Na starówce

Środa, 20 kwietnia 2011, 7:29
Aktualizacja: Wtorek, 26 kwietnia 2011, 7:58
Autor: artykuł sponsorowany
JELENIA GÓRA: Get Fit Fitness już w Jeleniej Górze. Na starówce
Fot. Agrafka
Jedyny i najlepszy w Jeleniej Górze Get Fit Fitness–Nowy, czyli klub o nowym wymiarze fitness, działa od minionego poniedziałku w Pasażu Grodzkim.

Profesjonalna siłownia wyposażona w sprzęt najlepszych światowych producentów, strefa treningu kształtującego i siłowego maszyny na wyizolowane grupy mięśniowe, sala zajęć grupowych fitness z różnorodnym programem zajęć, zajęcia grupowe na rowerach indoor cycling, najlepszy sposób na motywujący trening wytrzymałościowy, pokój dla dzieci, aby nie mieć wymówki, że nie masz co zrobić z dzieckiem, masaż i osteopatia, żeby się zrelaksować i pozbyć kontuzji, porady dietetyczne, aby zrzucić zbędne kilogramy lub po prostu zdrowiej się odżywiać, treningi personalne, aby ćwiczyć jak najlepsi i szybko osiągać cele.

- Klub otwarty w Jeleniej Górze jest już 7 takim klubem fitness w Polsce m.in. w Legnicy, Opolu, we Wrocławiu, w Katowicach, w Kłodzku. Klub ma powierzchnię 1100 m2. Największa część z maszynami siłowymi zajmuje 380 metrów, jest to sprzęt najlepszego światowego producenta Life Fitness. Oprócz tego mamy w ofercie sale do zajęć rowerowych. Jest to jedyna tego typu sala w całej Kotlinie Jeleniogórskiej. Nikt do tej pory nie prowadził zajęć indoor cyclingu, jesteśmy pierwsi. Oprócz tego posiadamy bardzo dużą salę fitness o powierzchni 140 m2 z profesjonalnym nagłośnieniem oraz z lustrami - powiedział Grzegorz Turoń, prezes zarządu Get Fit Fitness.

- W obu szatniach, damskiej i męskiej będą umiejscowione sauny suche, z których można korzystać w ramach członkostwa, czyli nie ma za to żadnych dodatkowych opłat. Będą włączone przez cały dzień funkcjonowania klubu od godziny 6.00 do 22.00 w tygodniu, a w weekendy od godziny 8.00 do 20.00. Ciekawą rzeczą jest pokój dla dzieci z opiekunką, gdzie mamy mogą zostawić swoje pociechy i spokojnie udać się na zajęcia. Opiekunka ukończyła pedagogikę, tak więc jest to osoba przygotowana do zajęć z dziećmi. Z sali dla dzieci można również korzystać w ramach członkostwa, bez dodatkowych opłat – dodał.

Opiekunka w pokoju dla dzieci dyżuruje w poniedziałki i środy od godziny 9.00 do 12.00 i od godziny 16.30 do 20.30, we wtorki od 16.30 do 20.30, w czwartki od 17.00 do 20.00, natomiast w piątki od 9.00 do 12.00. W ramach wykupionego członkostwa klient może korzystać z klubu bez ograniczeń, a także ma gratis jedną lekcję z profesjonalnym trenerem personalnym, który pokazuje jak korzystać ze sprzętu, a także dobiera odpowiednie ćwiczenia do celu, który chce osiągnąć klient. Istnieje również możliwość wykupienia takich treningów personalnych. Jeden trening personalny kosztuje 120 złotych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (78) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group