Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 6833
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Gang” młodocianych zlikwidowany

Czwartek, 29 stycznia 2009, 15:49
Aktualizacja: 23:02
Autor: TEJO
Od minionych wakacji do 20 stycznia tego roku szajka pięciu wyrostków uprzykrzała życie działkowiczom i właścicielom punktów handlowych kradzieżami i włamaniami. Kres działalności przestępców położyła policja.

– Jak ustalili policjanci, chłopcy są sprawcami głównie kradzieży i kradzieży z włamaniem , których mają na swoim koncie co najmniej piętnaście – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Przestępstw tych dopuścili się w okresie od wakacji ubiegłego roku do stycznia 20 stycznia 2009 roku do różnych obiektów w Jeleniej Górze. Nieletni włamywali się do kiosków spożywczych, kiosków ruchu i do altanek. Łupem ich padały elementy metalowe, które sprzedawali na złom, ciastka, papierosy i inne przedmioty. Obecnie policjanci ustalają pokrzywdzonych, gdyż nie wszystkie przestępstwa zostały zgłoszone.

W styczniu tego roku młodzi przestępcy włamali się do jednego z kiosków spożywczych w Jeleniej Górze, skąd ukradli kasę fiskalną i ciastka. Z innego kiosku zabrali papierosy o wartości blisko 5000 zł. W tym skoku nieletnim towarzyszył 28-letni jeleniogórzanin aresztowany za napad na jeleniogórzankę.

Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group