Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8521
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Galerię otworzą gwiazdy

Czwartek, 25 lutego 2010, 7:49
Aktualizacja: Piątek, 26 lutego 2010, 10:40
Autor: Karolina
JELENIA GÓRA: Galerię otworzą gwiazdy
Fot. rylit
Zatańczą z gwiazdą „You Can Dance” Sashą Staniszewską, pojadą dookoła świata z Robertem Osamą, znanym m.in. z programu „Jaka to Melodia”, zobaczą pokaz w wykonaniu najsilniejszego człowieka świata: Mariusza Pudzianowskiego.

Takich atrakcji dostąpią klienci, którzy w najbliższą sobotę, 27 lutego przyjdą na wielkie otwarcie Centrum Handlowego Tesco Zabobrze w Jeleniej Górze. Impreza rozpocznie się o godz. 11.00 i potrwa aż do wieczora. Rodzice wraz z dziećmi będą mogli udać się np. w podróż dookoła świata z muzycznym i tanecznym przewodnikiem, Robertem Osamą. Jest on współprowadzącym znane telewizyjne show „Jaka to melodia?”.

Kolejną atrakcją przygotowaną dla odwiedzających nową galerię będą pokazy i nauka tańca w wykonaniu Diany „Sashy” Staniszewskiej oraz zespołu DMC Crew. Diana jest finalistką popularnego programu „You Can Dance” oraz najbardziej znaną w Polsce dublerką Michaela Jacksona. Zespół DMC Crew to półfinalista programu „Mam talent!”. Wspólnie będą zachęcali dzieci i młodzież do nauki różnych gatunków tańca i aktywnego wypoczynku.

Punktem kulminacyjnym sobotniej imprezy będą pokazy siły i sprawności w wykonaniu pięciokrotnego mistrza świata Strongman, Mariusza Pudzianowskiego. Wszystkie gwiazdy, zaproszone na otwarcie Centrum Handlowego Tesco Zabobrze będą rozdawały autografy i pozowały do zdjęć ze swoimi fanami.

W nowym Centrum Handlowym Tesco Zabobrze, oprócz zakupów w sklepach znanych, będzie można zjeść smaczny obiad w restauracji Zapiecek albo wypić kawę w kawiarni Classico Cafe.

Na odwiedzających nową galerię czeka również wiele atrakcyjnych promocji, w tym szalona licytacja produktów ufundowanych przez blisko 50 najemców centrum handlowego. Na zakończenie sobotniej imprezy przygotowano wielki pokaz sztucznych ogni. Tuż po godz. 19.00 rozświetlą one przez kilka minut niebo nad miastem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (81)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group